İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ürün tanıtım scripti

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese iyi forumlar dilerim.üzerinde 3 aydan daha uzun zamandır çalıştığım büyük emekler verdiğim shoplara yönelik satış sistemi (e-ticaret sistemi) hemen hemen hazır durumdadır. Admin paneli ve mağaza kısmına çok özenerek önemli geliştirmeler uyarladığımı düşünüyorum...

Aslında yola piyasada bulunan 5 büyük ithalat firmasının piyasaya dağıttığı ürünlerin marka-kod numarası-ürün resmi ile girmek üzere hazırlıklara başlamıştım.amacım full xml veritabanı sistemi oluşturmaktı.fakat sonra düşünüp piyasayı sıkı bir araştırma yapınca herkesin her ürünü satmadığını gördüm.kendilerine göre nedenleri elbette vardır.buyüzden bu xml veri olayından vazgeçip sadece en çok satılan ürün kategorilerinde karar kıldım ve buna göre hazırlık yaptım.

Dileyen kişilere xml olarak değilde extra "ücret karşılığında" full veritabanı olarak sistemi hazırlayıp teslim edebilirim.(ürün fotoğrafları özel olarak fotoşoplanmış-ürün kod numaraları-ürün içerik yazıları açıklama şeklinde- )böylece size sadece reklam çalışmalarını yapıp müşterinize ulaşmak kalır.

Admin panel : çok ama çok fonksiyoneldir.hemen hemen olmayan hiçbir özellik yok gibidir.genel olarak tüm özellikler bu panelden ayarlanacak biçimde yapılandırılmıştır.görünüm olarakda çok şıktır.kısacası görsellik fonksiyonellik kısa yollar listeleme değişim gibi özelliklerle şekillendirilmiştir.

seo : full seo çalışmaları hazırdır.(satılan scriptlere uygulanacaktır.)

görsel teslimi :logo özeldir.yan side bar kısmındaki reklam çalışmaları tarafımdan yapılmıştır ve benzersizdir.(alan kişiye özel photoshop çalışması yapılacaktır.üzerlerindeki demo vitrini yazıları kaldırılacaktır.bize ulaşın kısmındaki görsel adres banka bilgileri sizden alınıp özel hazırlanacaktır.)

ücretsiz görseller: slide sisteminde bulunan 5 adet grafik reklam çalışması alan kişi eğer isterse ücretsiz olarak dilediği ürüne photoshop çalışmasını bizzat hazırlayacağım ve kendisine psd dosyalarını teslim edeceğim.
çoğu grafik çalışması konusunda hiçbir endişeniz olmasın elimden geldiğince profesyonel olarak yardımcı olacağım. elbette abartmamak şartı ile. site arka plan renk değişimi ,5 ana flash slide ,2 adet side bar reklam çalışması,1 adet logo, olmak üzere bu söylediklerim gecerlidir.fazlasını yada extra uğraştırıcı bir görsel-grafik çalışma istenirse söylediğim gibi ücret talep ederim.

lisanslama:2 adet sitenize lisans fiyata dahildir...3.cü bir alan adına site kurmak isterseniz extra ücret talebim elbette olacaktır.

satış adeti : bu shop sistemi sadece 4 şanslı kişiye/işletmeciye satılacaktır.

Özel Satış : bu sistemi sadece bende olsun başkasında olmasın diyen olursa özel fiyat verip satışı sonlandıracağım;ve başkasına satılmayacak.bu durumun garantisini noterden sözleşme yaparak kendisine ileteceğim.

ücretlendirme : 4 kişi/işletmeci ye satacağım için fiyatı 400 tl olarak belirledim.

sitede kullanılan ödeme sistemleri : 9 ayrı bankaya ait 3d klavye ile taksitli ödeme modülü ,banka havalesi,kapıda ödeme sistemi,ptt havale çeki ile ödeme ,paypal ile ödeme gibi özellikler eksiksiz hazırdır.

müşteri destek : sistemde canlı müşteri destek hizmet sistemi mevcuttur.(live zilla)

not: arzu eden sistemi beğenen olursa normal e-ticaret sisteminede çevirebilirim.illaki shop sistemi olarak lütfen düşünmeyiniz.

umarım beğenirsiniz.herkeze hayırlı işler bol kazançlar dilerim.saygılarımla.

demo adresimiz aşağıdadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyu silebilirsiniz..saygılarımla.satışlar başka site üzerinden gerçekleşmiş; bir kişiye özel satış yapılmıştır....Konuyu silebilirsiniz..saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5