İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ürününüz & siteniz için 500/1000 Tweet Atılır...!!

hasand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kısaca açıklayayım.

Twitter ın kendi #search fonksiyonu kullanılarak 15 dakika ara ile içinde sizin belirlediğiniz kelimeyi kullanmış olan herhangi bir (takip ediyor olmanız gerekmez) kullanıcıya @reply edilerek belirlediğiniz mesaj/url yollanır.

Örnek vermek gerekir ise;
Twitter da herhangibi biri biri "tatil" kelimesini attığı tweet içinde kullandı. En geç 15 dakika içinde ben ona
"@kullanıcıadı Tatile çıkmak için http://bit.ly/mpoBZR adresini incele..!!"
yada
"@kullanıcıadı http://bit.ly/mpoBZR adresinde en ucuz oteller var..!!"
şeklinde tweet atarım.

@reply edilen kullanıcı ister sizin verdiğiniz adrese girer, ister retweet eder.. Ki RT edende oluyor..

• 1000 tweet atılma süresi seçtiğiniz kelimeye göre değişir. Çok yoğun kullanılan bir kelime değil ise, biraz zaman alabilir. Mesela "tatil" kelimesi için 1000 tane tweet max 2 gün sürer.
  • Kelime, türkçe karakter barındırıyor ise de fark etmez. Ancak #otobüs ile #otobus birbirinden farklı kelimelerdir ve her biri ayrı ücretlendirilir.
  • 1 kelime ve mesaj sabittir. Yani aynı kelime için farklı bir mesaj 2. bir ücretlendirme demektir.
  • Herbir tweet ayrı ayrı atılır. Yani "@kullanıcı1 @kullanıcı2 @kullanıcı3 @kullanıcı4 Tatile çıkın http://bit.ly/mpoBZR" şeklinde atılmaz.

Aşağıda kendi sitelerim ve bir müşterim için yaptığım çalışma vardır.
Sorularınız var ise, özelden mesaj atmak yerine burdan sorarsanız sevinirim, ki herkes anlayabilsin.
tweets-1.jpg

Untitled-.jpg

Tanıtım Fiyatları:(kısa bir süre için)
kelime başına , 500 tweet 5 TL (en az 2 kelime almalısınız)
kelime başına , 1000 Tweet 10 TL
-Toplu siparişlerde indirim elbette yaparım.
-iTrader sayısı 50+ nin üzerinde olan ve ilk 2 başvuran kişiye ücretsiz (tanıtım amaçlı) olarak 100'er tweet atılacaktır. Lütfen buraya belirtiniz.

Önemli Notlar;
  1. Tweetleri kendi hesaplarımdan atarım.
  2. Tweetleri siz kendi hesabınızdan atmak isterseniz, kullanıdı adı/şifre yi bana vermek durmundasınız.
  3. Kelimeyi yada siparişi kabul etmeme hakkım vardır.
  4. Tweetler için belli saat aralıklarını tercih etmek isterseniz bu extra ücretlendirilir.
  5. Tahahhüt edilen tweet sayısına ulaşılıncaya kadar işlem devam eder. Ama elbette 3 gün sonunda 5 tane olduysa kelimeyi değiştirmelisiniz. Değiştirmezseniz ben sizin yerinize alakalı başka bir kelime atarım.
  6. Kontrolünü yapabilmeniz açısından tweet in sonuna 3-5 karakterlik bir ekleme de yaparım. Bu kodu twitter da aradığınız da atılan tweet leri görebilirsiniz.
  7. Twitter tarafından herhangibir yasaklama/kısıtlama yoktur. Zaten Twitter ın normal işlevi budur :)

BU işlemi artık yapmıyorum, Twitter Yasak koydu ve 3-4 hesabımı kapattı. Demekki istemiyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5