İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.us ve .biz uzantıları hakkında.

osenmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimdeki .us ve .biz uzantılı domainlerde host sorunu vs. olmamasına rağmen belli belirsiz zamanlarda sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum, diğer .org.com ve .net uzantılı domainlerime sorunsuz ulaşabilirken nedense bu .us ve .biz domainlerinde sorun yaşıyorum. ping atmaya çalıştığımda ana makina bulunamadı uyarısı veriyor.

Acaba bu domain uzantılarının diğer .net .com ve .org uzantılardan farkı varmıdır?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elimdeki .us ve .biz uzantılı domainlerde host sorunu vs. olmamasına rağmen belli belirsiz zamanlarda sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum, diğer .org.com ve .net uzantılı domainlerime sorunsuz ulaşabilirken nedense bu .us ve .biz domainlerinde sorun yaşıyorum. ping atmaya çalıştığımda ana makina bulunamadı uyarısı veriyor.

Acaba bu domain uzantılarının diğer .net .com ve .org uzantılardan farkı varmıdır?

Hiçbir farkı yoktur? Sorun neden kaynaklanıyor anlayamadım. Ama domain ismiyle alakası olmaz. (firması ile belki olur o da düşük ihtimal ama)

osenmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.us .biz uzantılı domainleri godaddy'den aldım, ama sorun yaşamadığım diğer uzantılı domainleride godaddy'den aldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi