İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

usd cek bozdurma yardim

O

onurmurat

Misafir
merhaba,

137usd lik bir cekim var, isbankasina verdigimde 1,5 ay bekledi ve daha sonra bankaya geri iade edildi. sebep olarak 50dolar citybank'in ucret kesecegi, 50dolarda isbankasinin ucret kesecegi dusunulerek bana sadece 37 dolar kaldigindan iade edildigi soylendi.

isbankasi bu isi beceremedi anlasilan. bende cekimi geri aldim.

137usdlik ceki en hizli bicimde nerede bozdurabilirim.

bundan sonra da ceklerimi ytl olarak alacagim ve citybank'a forumda yazildigi gibi kargolayarak bozduracagim.

yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkurler.

C

Cobra

Misafir
Garanti yada Yapı krediye gidiyosun hallediyorlar.. Birde hangi şehirdesin? ona göre bulunduğun şehirde sorunsuz bozan banka şubeleri konusunda arkadaşlar yardımcı olur sana..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
anbank yapı kredi garanti bankaları forumda duyulan en favori bankalar onlarıda denedinmi birinde biri bozar hahakde kolay gelsin

L

Limitsiz.Net

Misafir
akbank a yada yapıkrediye ver ancak 20 dolarda bunlar kesiyor

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çek YTL olunca nekadar masraf kesiliyor?

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üst Konuda Açıklama var Bi Kargo ile 1 hafta içinde istediğin hesabına paranı EFT yapıyorlar... Kendimde denedim 1 Hafta içinde hesabıma geçti para.

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim Çekimde YTL idi bu arada. 10 YTL gibi bi ücret kesildi toplam olarak bu işlemde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5