İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Usluer v3 Kişisel Blog Teması

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Usluer v1 ve v2 sürümlerinin ardından Usluer v3 sürümünü çıkarmak istedim. Görünen o ki bu da Usluer'in son sürümü olacak. Bu sürümü çıkarma sebebim ise temada renk seçimi bulunmaması, birkaç düzenleme, gereksiz kodların kaldırılması ve kullanımı kolaylaştıracak kodların eklenmesi.

İlk olarak Usluer v3'te kullanıcıya 5 adet renk seçeneği sunulmakta. Bunlara aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Siyah
- Mavi - Kırmızı - Turuncu - Yeşil

İkinci bir yenilik ise Facebook videolarının yazılara eklenebilmesi. v2 sürümünde sadece Youtube videoları yazılara eklenebiliyordu. Bu sürümde hem Youtube hem de Facebook videolarını yazılara ekleyebileceksiniz.

Bir diğer yenilik ise kısa kodların kullanımı. Bunun için özel bir sayfa oluşturdum. O sayfada tamamen anlattım. Buradan bakabilirsiniz.

Bir diğer yenilik daha önce logonun sağındaki son twitter iletisini sidebarın en üstüne taşıdım ve logonun sağında reklam banneri göstermeye olanak sağladım. Daha önceden twitter kutusunu gösterirseniz reklam banneri gözükmüyor, reklam bannerini gösterirseniz twitter kutusu gözükmüyordu.

Bir diğer yenilik sidebarda küçük thumb resimler halinde dinlediklerim ve videolar kısmını kaldırıp anasayfada yazıların altına farklı bir şekilde dinlediklerim ve videolar kutusu koydum.

Admin panele birkaç ekleme çıkarma yaptım. Örenğin cufon kullanılıp kullanılmayacağını siz belirleyebiliyorsunuz veya style.css dosyasına bir kod eklemeniz gerekiyor. Hiç dosya ile uğraşmadan tema paneli üzerinden ekleyebiliyorsunuz. Zaten temada gördüğünüz herşey panel üzerinden ayarlanmakta.

Temada logo yanında 468x60, ilk yazının altında ve yazı içerisinde yazıdan sonra 468x60, sidebarda 300x250, anasayfada pagenavinin altında 468x60, sidebarda 4 adet 125x125 reklam alanları bulunmakta ve bu alanlar tema panelinden düzenlenmektedir.

Diğer yeniliklere ise demoyu gezerek bakabilirsiniz.

DEMO

FİYAT: 40 TL

Daha önceden v2 almış olanlara ücretsiz.

Tema içerisinde kendi hazırlamış olduğum kurulum için pdf dosyası ve gerekli olan eklentiler mevcuttur.

Ödeme: İşbankası veya Misli

Alıcı arkadaşlar özel mesaj yoluyla msn ve mail adreslerimi isteyebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5