İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ustalar Buraya ( Tasarıma Yorum )

C

Compni

Misafir
Forum kurallarını gözgen geçirmenizi öneririm Başlık büyük!

güzel tema..

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam başlığı düzenlemek için düzelt butonunu kullanıyorum fakat sadece içeriği değiştirebiliyorum başlık da bir değişilik yapamıyorum

Ekleme: EmiR34 Teşekkür ederim hiç eksik sorunlu bir kısım yok mu ?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
hocam başlığı düzenlemek için düzelt butonunu kullanıyorum fakat sadece içeriği değiştirebiliyorum başlık da bir değişilik yapamıyorum

Ekleme: EmiR34 Teşekkür ederim hiç eksik sorunlu bir kısım yok mu ?

Şuan siteni inceleyemiyorum. Resim olduğu için siteyi pm olarak atarsan inceleyeyim. Veya burdanda yayınlıyabilirsin istiyenler incelesin.

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan siteni inceleyemiyorum. Resim olduğu için siteyi pm olarak atarsan inceleyeyim. Veya burdanda yayınlıyabilirsin istiyenler incelesin.

Hocam şuanda siteye tasarımını tamamı olduğu gibi geçirilmedi.Fotoğraf da gördüğünüz kadarıyla bir eksik var mı ?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
ilk etap da sadece multi ( okey,tavla,batak,ihale... ) ve flash oyun ve arkadaşlık olacak.Profil oluştur foto paylaş video paylaş beğen vs...

daha sonra daha çok amaçlı olacak mynet gibi
Hmm resimden inceledim eksik görünmüyor. Bence

Sitenizi Heyecanla Bekliyorum.:)

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bende kendi halimde tasarımcıyım. Ama tema hoş olmuş bunun benzeri bir temayı wordpresse uyarlasan 40-50 tlden satarsın.

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5