İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Utanmaz BESTURK!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hikayebul

Misafir
Denizliden selamlar bu arada ;) Ya milletin sitesini indexletmekten vazgecer yada o siteden ekmek yiyemez hale gelir bu kadar,millet cokmu istiyor sanki flood mus ddos mus,devir para kazanma devri ama kimseyi alet etmeden.Besturk e gecmis olsun.Zeynel ile olan umursamaz konusmasi terbiyesizlikten baska bisey degil.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynel el sallıyo size (haymac askerde)

siteye giremiyom ya acaba host sorunu mu var :p

M

Metalirik

Misafir
bu adam ya manyak yada buraya giren ziyaretçiler buna gıcıklıgına site indexletiyor adam miti bile indexlemiş

A

..::aTi::..

Misafir
kolay :)

PHP:
<?
$domain="besturk.net";
if(eregi($domain,$HTTP_REFERER)){echo "sie git :)";exit;}
?>

sayfanın üzerine bunu koyup bidaha indexletin :D

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam o kadar kaba konuşmaya gayet kibarca yanıt vermiş.. artı internette bir siteyi indexletirim indexletmem istemiyorsanız kapayın siteyi böyle bir suçlama olur mu ya.. o zaman dünyada ki bütün arama motorları ile dalaş.. O kadar saldırgan konuşmaya şu kibar yanıtlara bak ya.. Bi de adam suçlu olmuş..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim iznimi almadan kimse benim sitemi indexliyemez

o kadar

M

Metalirik

Misafir
vazgeçtim senden, arama motorları mantıgı ile sitemizi indexlemiyor ki ??
Adam sitemizi indexliyor ve index üstüne kendisinin birsürü reklamını koyarak kendi sitesi üzerinden insanlar ziyaret ediyor geziyor
Adam bizim emeğimizden para kazanıyor, bizi sömürüyor ?
Kaldıki senin siteni bile indexlemiş senin hoşuna bunlar gidiyorsa ne ala, ama ben katlanamam

O

OkYaNuS

Misafir
iyi o zaman adam benim sitemin kopyasını yaptı diye meydanı ona bırakalım
Başka....

Domain host falanda hediye edelimmi...

M

Metalirik

Misafir
Bu işten tek memnun ve adamı kibar bulan arkadaş vazgeçtim galiba :)

Herkes benim gibi şikayetci bu durumdan.. Haksız kazanç, emek hırsızlığı, Allah ıslah etsin ne diyeyim ezan okunuyorken...

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm interneti eklemiş :) yakında google ile yahoo sadece bu sayfa üzerinden çalışır hale gelir heralde..

M

Metalirik

Misafir
Mynet, superonline, MİT, gibi yerleri de eklemiş mal mı nedir :D Başına bela alacak beyinde özrü olsa gerek :D

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aaaaa nekadar ayıp adamın rakibi google !!!

hiç google kadar buyuk bir sistemle zıtlaşılırmı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5