İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Ütopya Online)(PTC+TAVUK) Reklam Tıkla Kazan Tavuk Al Daha Çok Kazan

bendeniz61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÜTOPYA ONLİNE

Merhaba arkadaşlar bugün size ilerde epey kazandırıcak bi sistemden bahsedecem. Oyunu oynaması zevkli ve birazda hesap işi

Biraz Sistemden bahsedelim

ÜTOPYA ONLİNE internet üzerinden oynanan web tabanlı bir çiftlik oyunudur.
Ama bu oyunun benzerlerinden farkı bonus sistemidir.
Bonus sisteminde meşhur PTC ler gibi reklam tıklayarak para kazanırsınız.
Extra Bonus olarak oyunda geçen sistem için Günde 10 Hakkınız vardır.
Şansınıza bağlı olarak 1 20 arası bonus kazanırsınız.
Son hakkınız için ise 1 80 arası bonus kazanırsınız.
Bonuslar tamamen rasgeledir. Yüksek rakamları defalarca aldım.

Ve gelelim TAVUK kısmına tavuk dememin sebebi ilk başlangıcın tavuk ile başlaması
Burda ineklerimiz var Tavuklar İnek ürünler Süt oldu.
İnekler satın alıp sütlerini satarak paranızı fazlasıyla kazanabilirsiniz.
Oyun en başta size 1 inek alacak parayı hediye etmektedir.
Extra bonus sistemi (PTC), 2 saatlik bonus sistemi ve 1 ineğin üretimi ile kazanmak mümkün.
Ama bu size yetmiyorsa oyuna para yatırım bu işlemi hızlandırabilirsiniz.
Veya Sitede Ne Kadar Fazla Zaman Harcarsanız Fazladan puan kazanırsınız (15 dakikada 3 puan) Haftanın en aktif üyelerine sistem oyun parası hediye etmektedir. Sıralama oldukça geniş olup ilk 20 ye kadar ödül vardır.
Sonra üyelik işlemlerine başlayalım.

2 seçeneğiniz var
1. refimden kayıt olursunuz her türlü sorularınızı cevaplamaya çalışırım
2. Anasayfadan üye olursunuz.

Kayıt Linki

Anasayfa

Ödeme alabilmek için doğru bilgileri girdikten sonra kayıt olun

Öncelikle oyuna üye olduktan sonra İnek Satın Al tıklayınca inekler çıkacaktır.

İlk olarak 100 Ütopya paramızla saf adlı ineğimizi alarak başlıyoruz. Burada iyi olan üç şey var birisi Extra bonus sistemi (PTC) ve 2 saatte bir alınan bonus ile para yatırmadanda gelişmek mümkün diğeri depo sorunu yok istediğiniz zaman girip satabilirsiniz. Ve yem sorunu yok yem masrafıda yok. Bonuslarla veya üretimle 2. 3. 4. .... ineklerinizi saf alabilir daha hızlı gelişebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum Tavsiye ediyorum. Yatırım yaparsanız pahalı inekler biraz daha avantajlı oluyor.
Yatırım yapacaklar varsa onlar Tüm inekleri pahalısından alabilir. Kalana ucuzlardan alabilir.
Bu sistemde kazanç eksponansiyel şekilde devam eder ama bi limite yaklaşana kadar
Genel olarak pek emek istemeyen bir sistem ve kolay herkese tavsiye ederim
hemen kaydolup başlayabilirsiniz.

Kayıt Linki

Oynamaya niyetiniz yoksa bile bi göz atın derim çünkü bonus sistemi sizi ikna edebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5