İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uyarı msj veriyor ama sayfayı kapatmıyor :(

sanalzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istediğim sey uyarı msj verdiğinde tamam dediğimde sayfayı ya kapatsın yada cıkıs.asp ye yonlendirsin ama hangi kodda ne duzeltme yapmam gerektiğini bulamadım bi yardımcı olsanız :( :hihi:

PHP:
<script type="text/javascript">        function unloadHandler()      {        var flag=window.confirm("Sayfadan ayrilmak üzeresiniz..?");        if(flag)        {            alert("Güle güle");        }        else        {            location = self.location;            return false;        }      }        </script>    <title>Untitled Page</title></head><body onbeforeunload="return unloadHandler()">
    </ Script>

bide bu var ama geri tusunu yonlendiriyor f5 yapınca tamam desemde işlem yapmıyor ya ustteki yada bunda nasıl değişiklik yapmalıyımki her halukarda beni cıkıs.asp ye göndersin yada sayfayı kapatsın :(

<body onBeforeUnload="return('Bu sayfadan ayrılırsanız ana sayfaya gidersiniz'); location.href='default.asp'">

Ekleme: ARKADASLAR BULDUM SİZLEDE PAYLASAYIM SAATTE BAKARSANIZ SABAHLADIM AMA BULDUMMMM
sizlede paylasayım sadece uyarı penceresi verdirtmek isteyen olursa diye yukardaki kodları silmedim buyrun sayfayı yenileyince istenen sayfaya yonlendirebilirsiniz ben cıkıs.asp ye yolladım
PHP:
<script language="javascript">

window.onunload=function()
    {
      window.location.href="cıkıs.asp"
    }
</script>
GÜLE GÜLE KULLANINN kullananlar repleri görelim benim bulmam tam 8 saattimmiii aldııııı yaaaa ufacık olduguna bakmayın kodun yırtındım sabaha karsı saat 5:00 :peh::peh: :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5