İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uyarıııı

barikat87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin kardeş ve arkadaşlar aylar önce burda satın almış olduğum

netsunucu.org paket aldım ama malesef dolandırıcı çıktı...

belki hosting hizmet süresi 3 ay aldım , sreki bakım sürekli bakıma alındı durdu..

aylardır çalışmıyor web sitemi araara bakıp duruyordum bugün panele girim dedim kapı duvar başka yere yönlendiriliyor skype de devir edilmiş yazıyor..

madem demir edildi hesaplar neden taşınmadı... yönlendirme yapılan adres

hostazor.com.tr oraya yyazı yazdımmadem yönlendirldi hesaplar nedne taşınmadı ses seda yok.. bu kişi büyük ihtimal aynı kişi ve yeni kurbanlar arıyor bilginize arz ederim

admin bu kişileri barındırma..

güvenmediğiniz yerde 25 tl diyip hosting almayın...

LAnet olsun haram zıkkım olsun o para size...

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

vee eklemek istiyorum..

bedava dağıtılan hostinglere dikkat edin..

yüklemiş olduğunuz scrip ve siteleriniz hem kendileri tarafından satılmakta hemde ware z sitelerinde boy gzmektedir....

guvendiksana

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Geçmiş olsun birader, önemli olan para değilde emek işte.. İnsan üzülüyor, haram zehir zıkkım olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5