İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uye Başına 0.1 YTL Kazanın !!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla her dakika her saat yeni üyeler gelmekte. hepsi kısa aralıklarla onaylanıyor
mesela az önce 3 yeni üye geldi bu mesajı okurken. hepsi onaylı şuan
mail gidiyor gerçi " onaylandınız " diye ama servera takılırsa giriş yapın 24 saat sonra..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bugün smtp serverımızda problem vardı ( 8 saat)
sistemde üyelik aktivasyonu olduğu için, mailler gitmemiş üyelere. hepsi panelde bekliyor görünüyordu. ama hepsini manuel onayladık ( toplam 165 civarı yeni üye ) ve hepsi hesaplarınıza işlendi.

bakın ben bir örnek vereyim size ( kendimden )

Turkgenc.com : kişisel sitem ve yukleyelim.com da xkalp.com kodunu koydum. yani ne geliyor kaç üye çıkıyor vs..açısından

800 tıklama 50 üye yaptım ben kendim ( 5 günde ) benimziyaretçi sayım turkgenc.comda günlük 500
burdan bir ölçü alabilirsiniz kendi sitelerinize.

hiti iyi olan siteler ciddi sayılar çıkarabilirler. tabi içerikte önemli.

S

SatlikDomain

Misafir
favorites , üye olurken sadece bir sitemi yazmışdım şimdi diğer siteme eklicem kod

Direk panelimdeki kodu ekleyebilirmiyim ? şayet sitemi eklemem şart ise sitemi nereden eklicem ? panelde site ekleme bölümü göremedim.

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites admin paneline bir bakıver başvurdum :D 44 bin tekillik site ekledim . banner koyarak deneyeceğim. inşallah verimli olur. hem ben hem sen kazanırsın. birde çince toplist var. orada 120 binden fazla tekil var ama sana yaramaz :D adengage için kullanıyorum zaten.

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pop actım ve banner koydum. siteme giren tekil 4708. banner ile popup ı aynı zamanda koydum. o zaman sayacım 39278 miş. kaldırırken 43986. 4708 in yarısı popup yese 2354 + banner tıklamaları.

ama panelde 228 gelen hit ve 0 ytl yazıyor. problem olabilirmi ? birşey çıkmıyor diye kaldırdım o yüzden.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiç bir problem yok sistemde
hite değil normal üyeye ödeme yapıyoruz çünkü:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pop actım ve banner koydum. siteme giren tekil 4708. banner ile popup ı aynı zamanda koydum. o zaman sayacım 39278 miş. kaldırırken 43986. 4708 in yarısı popup yese 2354 + banner tıklamaları.

ama panelde 228 gelen hit ve 0 ytl yazıyor. problem olabilirmi ? birşey çıkmıyor diye kaldırdım o yüzden.

üyeliğinizi inceledim şimdi
241 hit yollanmış ama üyelik çıkmamış
hit gönderilen siteyi inceledim az önce, içerik yok, hiç birşey yok sayfada ve po..no domain. e bu tür hitlerden elbette üyelik çıkmaması normal.

tekrar ediyorum arkadaşlar : click başına ödeme yapmıyoruz. Normal üyeliğe ödeme yapıyoruz. " kaliteli hitiniz " varsa, programa katılabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5