İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uye Basina 0.30 Ytl Oduyoruz

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sırketle konustum yaptıgınız uye basına 0.30 ytl odeme yapıoruz odemeler ya 100 uyede bır ya 1 ayda bır yada 15 gunde bır yapılıcaktır yaptıgınız uyelerı gorebılecegınız bı panelınız olucaktır aynı ıpden 2 uye 1 uye sayılıcaktır detaylı gorusmek ıstıyenler profılımdem msn adresimi alabilirler

İyi calısmalar

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontak bilgileri varmı şirketmisin site adresi nedir biraz daha açarmısın

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı gorusmek ıstıyenler profılımdem msn adresimi alabilirler

Gereklı acıklamayı yapıcagım

Reklam yapılıcak Sirket www.expekt.com dur sırket bazında yurutulen bı sıstem ama sirkete ben sundum bu projeyı onlarda kabul ettıler odemeler bana aıt ben yapıcam

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site dünya çapında şirket zaten ortaklık bölümü vardı

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama sıze uye basına fılan ucret odemez bu tarz sırketler ama ben odıcem

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz sırketler sadece uye olanların yatırdıkları ucretten komısyon verırler oda soyle ama 100 kısı para yatırdı 10 euro bu eder 1000 euro dımı kaybettıklerını dusunun ama ıclerınden bı kısı cıktı 10 euro yatırdı ve o 10 euroyo 2000 euro yaptı yada 10 euro yaptı cektı parasını ozaman sız ondan para alamıosunuz cunku kaar ortaklıgıdır bahsedılen dıger bı hususda suanda bu tarz alımları durdurdular yani yeni sitelerle anlasma yapmıyorlar ellerındekı anlasmalı sıtelerle devam ettırıyorlar anlasmasını

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5