İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye giriş paneli ile alakalı bir soru.

sanat07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitemde bir kupon paylaşım butonu var ancak üye girişi yapmadan paylaşılamadığı için kupon, bunun için nasıl bir yöntem uygulamam lazım. Ben bunu şu yoldan giderek biraz yaptım ama üye giriş tuşuna basınca panele gidiyor kişi panelde üye oluyor veya girişini yapıyor aynı yere kuponuna geri geliyor fakat kuponun altındaki yazı hala üye girişi yapın yazıyor bunu nasıl Hoşgeldiniz veya Teşekkürlere dönüştürebilirim. Kodlar aşağıda ben o şekilde yaptım ama sadece eksik kısım kupona dönüldüğünde Üye ol (Üye girişi yapın) kısmı nasıl Hoşgeldiniz olarak dönüşebilir. Biri bana bunu anlatabilirmi.

Kod:
<tr><a rel="nofollow" class="comment-reply-login" href="http://www.yasakparasistem.com/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.yasakparasistem.com%2F/kupon.php">Kupon paylaşmak için giriş yapın</a></tr>

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenizi inceledim. facebook.com/sharer.php şeklinde çağırdığınız için paylaşmıyor. facebook.com/sharer/sharer.php şeklinde çağırırsanız sorun çözülecektir.

sanat07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben facebook olayından bahsetmiyorum :) sitede spor toto hesaplama tablosu var onunu içinde kupon yapınca paylaşmak için bir panel var ancak üye olanlar paylaşabiliyor siteye sadece bu tabloyu. Oraya bir yazı yazdım Paylaşmak için üye olunuz gibisinden ancak tıkladığı zaman o kişi o yazıya üye paneline gidiyro üye oluyor tekrar aynı sayfaya döndüğüne o yazının iptal olması lazım onu diyorum ben.

sanat07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu biraz daha sadeleştirdim bu şekilde belki anlarsınız diye . Bir cevap bulamadım hala

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5