İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye ol kazan tuegme.com

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizde üye olup makale yazarak gelir elde etmek isteyeneleri bekleriz.Birçok kategoride özgün makaleler yazarak kazanca ortak olabilirsiniz.
http://tuegme.com/sitemizde-calismak-icin-gerekenler.html

Form:

Adınız Soyadınız:
Tuegmedeki Nickiniz:
E-mailiniz:
Facebook hesabınız:
Twitter hesabınız:
İnternet siteniz:
Sitede çalışmak istediğiniz alan:
İlgi, beceri ve yetenekleriniz:

Sitemizi tanıttığınız alanların linkleri:

facebook:
twitter:
websiteniz:
Diğer:

Bize mesajınız:

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Mesleğim çağrı merkezi supervizörü, şu an hamilelikten dolayı sabit çalışamadığımdan uzun bir süredir makale yazımı işi ile ilgileniyorum. Yazılarım aşağıda belirttiğim sitelerde yayınlanmaktadır

Kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Zamanında ve düzenli teslimat yaparım bu konu da emin olabilirsiniz.

Fiyatta anlaşabilirsek, ve karşılıklı güven oluşursa sizinle çalışmayı isterim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesleğim çağrı merkezi supervizörü, şu an hamilelikten dolayı sabit çalışamadığımdan uzun bir süredir makale yazımı işi ile ilgileniyorum. Yazılarım aşağıda belirttiğim sitelerde yayınlanmaktadır

Kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Zamanında ve düzenli teslimat yaparım bu konu da emin olabilirsiniz.

Fiyatta anlaşabilirsek, ve karşılıklı güven oluşursa sizinle çalışmayı isterim..

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeşim hanım referanslarınızı inceledik bu sitelerin hiçbiri makale sitesi değildir sondakikahaberleri hariç ve bir kaçı da kapanmış sitelerden oluşmaktadır lütfen referanslarınızı düzenleyeniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5