İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye Renklendirme

webdunyasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Members grubunu mesaj sıralamasına göre renklendirmek istiyorum iyinetteki gibi.30+ siyah + 100 mavi gibi fakat üye derecesi yöneticisinde böyle birşey bulamadım yardımcı olana minnettar olurum.:)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kullanıcı gruplarından Üye1 Üye2 Üye3 diye User gruplarından oluştur.

Sonra admincp/usergroup.php?do=modifypromotion yeni promosyon ekleyerek belirli mesaj sayısını geçen üyeleri yeni belirleyeceğiniz gruplara taşıtın.

webdunyasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğiniz gibi yapıyorum malesef üye rütbelerini güncellememede rağmen olmuyor.Resimli olarak açıklayabilirmisiniz? :( +Teşekkürler

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kullanıcı grupları oluşturup, o gruplara ayrı renkler verdiyseniz problem olmaması gerek..

Manuel olarak bir üyeyi o gruplardan birine taşıyıp kontrol edin. Bu arada mesaj sayısına göre olan güncelleme işlemi genelde her 24 saatte bir yapılır. Bu sisteme bağlı birşey ve acele etme derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5