İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye resim eklentisi

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
merhabalar,
wordpress sistemde üyeler kayıt olurken resimlerini eklemelerini istiyorum. bunun için bildiğiniz bir eklenti, kod değişikliği vs. birşey varmı acaba.

üyeler resimlerini yükleyebilsinler. ayrıca admin panelindende yüklensin. vede üye listesi diye bir sayfada resimleriyle beraber isimleri gözüksün. böyle bir eklenti mevcutmudur

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dediğiniz eklentiyi denedim. 80px den büyük olması lazım bana. bu en fazla 80 px izin veriyor. ayrıca resimlerin saklanacağı klasöre tam yetki vermeme rağmen resimleri yüklemiyor orasıda ayrı. :D 150 hatta 200 px civarı lazım bana resimler. en azından px değerini ben girebilmeliyim. avatar olarak 2-3 eklenti denedim ama denediklerim hepsi küçük resim eklemeye izin veriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5