İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Üyeliğim sınırsız dondurulmasını ve tüm mesajlarımın silinmesini rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yetmissekiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üyeliğim sınırsız donudurulmasını ve tüm mesajlarımın silinmesini rica ediyorum. Forumda uzun süre olamayacağım için bu isteğimi dile getirdim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Mesaj veya konu silmiyoruz ama üyeliğinizi yasaklayabiliriz.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
68 mesajının her birini tanesi 3 kuruştan silebilir ve forumdaki hesabını yasaklatabilirim (ayrıca 5 kuruş alırım bu işlem için).

Şifreyi ÖM alayım uygunsa.

Başarılar dilerim.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
:) Şu an rakibim olmadığına göre bir şey diyemeyeceğim ama işi alırsam 1 kuruşu da mesajları silecek yetkiliye vermeyi planlıyorum. Ne de olsa o silecek.

Çalışmak ayıp değil, işleri asla küçümsemeden alırım. Her türlü sanal ve gerçek hizmete fiyat teklifi verilir.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşım 3 kuruş senin küçümsediğin bir para olabilir ama facebook bu resmi paylaşan herkes için 3 kuruş ödemeye hazırdır...

Neden oyun parkı dediğini anlayamadım. Parayı hesabıma transfer edersen taahhüt ettiğim işi gerçekleştireceğimi görürsün. Ben burada şakalar ve komiklikler peşinde değilim, iş adamıyım ve iş yapmayı severim. İşleri küçümsemem. Bize çalışmak ayıp değil, çalışmamak ayıp olabilir ama diye öğrettiler.

Kültürümüzün, geleneklerimizin ve de örf ile âdetlerimizin kıymet ve değerini bilerek, özümseyerek ve yüreğimizin bir köşesinde hissederek yaşamamaımz gerektiğini düşünüyor, saygılarımı arz ediyorum!!!!!!!!!!!!

Oyun parkı ya burası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5