İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üyelik iptal başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Üyelik silinmesi maalesef mümkün değil. Fakat isterseniz üyeliğinizi süresiz yasaklayabiliriz.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
* Açtığım konuyu çöp kutusuna yolluyorsunuz bana bununla ilgili bir açıklama yapmıyorsunuz. Yapmalısınız.
* Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum. Neden böyle bir karar aldığımı sormuyorsunuz. Sormalısınız.
* Üyeliğin silinmesinin mümkün olmadığını söylüyorsunuz ve nedenini açıklamıyorsunuz. Açıklamalısınız.
* Birbirine alternatif olmayan bir seçenek sunuyorsunuz.

Bana göre Üye, üyeliğini siildirmek istiyor ise bu onun en tabi hakkıdır. Hatta mümkünse ki mümkün kullanıcı özelliklerine üyelik silme eklenmelidir.

Hala aynı şekilde düşünüyorsanız, Üyeliğim rızam dahilinde olmadan kalacak demektir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
* Açtığım konuyu çöp kutusuna yolluyorsunuz bana bununla ilgili bir açıklama yapmıyorsunuz. Yapmalısınız. açtığınız konu neydi? içeriği neydi?
* Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum. Neden böyle bir karar aldığımı sormuyorsunuz. Sormalısınız. sırf konunuz silindi diye üyelik sildirmek bence yanlış seçim
* Üyeliğin silinmesinin mümkün olmadığını söylüyorsunuz ve nedenini açıklamıyorsunuz. Açıklamalısınız. üyelik sildirmek mümkün değil evet. şöyle düşünün, sizin açtığınız bir konuya onlarca kişi yorum yapıyor, sizin üyeliğiniz silindiğinde, konuya yazan diğer kişilerinde mesajları siliniyor. iyinet olarak üyelik silimlerine karşıyız. kuralımız nettir.
* Birbirine alternatif olmayan bir seçenek sunuyorsunuz. alternatif olarak sınırsız ban seçeneğiniz mevcuttur. geribildirimizinizi bekliyoruz.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Açtığım konuyu çöp kutusuna yolluyorsunuz bana bununla ilgili bir açıklama yapmıyorsunuz. Yapmalısınız. açtığınız konu neydi? içeriği neydi?

http://forum.iyinet.com/geri-donusum-kutusu/222000-engforums-com.html

Merhaba Arkadaşlar

İngilizce'mi geliştirmek istiyorum. İngilizce'yi geliştirmek içinde onunla içli dışlı olmak gerekiyor. En iyi yol yurt dışına gitmek... ancak ne imkanım var nede gitme istediğim. Bu yüzden engforums.com adında ingilizce bir forum açtım.

Forumda;

* İngilizce ile ilgili her hangi bir konuda yardım alabilir yada yardım verebilirsiniz.
* İngilizce ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.
* Herkes ile yada sadece arkadaşlarınızla facebook tarzı anlık sohbet yapabilir ve beraber satranç, bilardo gibi çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.
* Hobi, taraftar, fan vb.. gruplara katılıp, ilgilendiğiniz konularda yazışabilirsiniz.

İngilizce'sini geliştirmek isteyenlere takip etmelerini tavsiye ediyorum.
Moderatör olmak isteyenler foruma üye olup "Turgut" rumuzuna özel mesaj gönderebilir.

Saygılarımla,

* Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum. Neden böyle bir karar aldığımı sormuyorsunuz. Sormalısınız. sırf konunuz silindi diye üyelik sildirmek bence yanlış seçim

Üyelik sildirme isteğim konumun çöp kutusuna gitmesi değil, Bununla ilgili bana makul bir açıklama yapmamanız.
Ayrıca sebep ne olursa olsun bir üye, istediği zaman üyeliğini sildirebilme hakkına sahiptir.

* Üyeliğin silinmesinin mümkün olmadığını söylüyorsunuz ve nedenini açıklamıyorsunuz. Açıklamalısınız. üyelik sildirmek mümkün değil evet. şöyle düşünün, sizin açtığınız bir konuya onlarca kişi yorum yapıyor, sizin üyeliğiniz silindiğinde, konuya yazan diğer kişilerinde mesajları siliniyor. iyinet olarak üyelik silimlerine karşıyız. kuralımız nettir.

Eğer sebep konu ve mesajlarında silinmesi ise bununla ilgili bir eklenti mevcut. Sadece üyelik siliniyor, konu ve mesajlar guest olarak kalıyor.
Tahminim Üye silindikten sonra, konu ve mesajların silinmemesi için başka alternatif çözümlerinde olduğu yönünde.

* Birbirine alternatif olmayan bir seçenek sunuyorsunuz. alternatif olarak sınırsız ban seçeneğiniz mevcuttur. geribildirimizinizi bekliyoruz.

"Birbirine alternatif olmayan bir seçenek sunuyorsunuz." Derken bizzat bahsettiğim Ban seçeğidir. Çünkü banlandıktan sonra ismim gene forumda gözükecek.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Çöpe taşınan konunuzu kontrol ettimde, öncelikle madem insanlara yardımcı olmak istiyosunuz ingilizce hakkında vs,konu başlığı reklam kokmamalı. Konu başlığı domainadi.com tarzında olan konuların çoğu geri dönüşüm kutusuna taşınır.. Burası bir webmaster sitesi elbette konu açabiliceksin , elbette siteni tanıtıcaksın vs.. Ama bunu reklam peşine düşerek yapmayacaksınız , her sitenin kendine öz kuralları vardır.Bu açıklama seni aydınlatmıştır umarım konuyu kapatıyorum eğer hala aydınlanmadıysanız bana ulaşın iyi forumlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
web sitesi tanıtımı yapmışsınız, bu konuda kurallarımızın olduğunu bilmeniz gerekli. en çok çiğnenen kuralı sizde çiğnemişsiniz ve konunun çöpe taşınmış.
tanıtım yaparken konu başlığında site adresinin geçmediğinden emin olun.
üyelik silmediğimizi birkez daha yazmak isterim, varsa başka sorunlarınız yöneticilere mesaj atabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5