İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üyelik olmuyor diyor

grafik3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arakadaşlar ben www.ademaslan.com.tr - www.vansecim.net - www.vananket.net sitelerim için Google Adsense kullanmak istiyorum fakat üyelik başvurusu yaptığım zaman bana mesaj geldi bu kişisel bilgilerle farklı ir email adresi kaydınız vardır dendi şifremi unuttum dedim cıkan mail hotmail de kayıtlı olan bir hesabım bununla giriş yapıyorum Google Adsense ye girdiğim zaman bu adres uygun değildir Adsense hesabına ulaşılmaz mesaj atınız diyor mesaj atıyorum cevap gelmiyor kişisel bilgilerim askıda kalmış sanırım ne gmail hesabımla başvurum kabul ediliyor nede hotmail hesabımla giriş yapabiliyorum bunu nasıl çözeceğim bilgisi olan varmı

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaşım ilgili departmana uye olduğun mailini artık kullanmadığını o hesabı sileceklerini belirtirsen onlar bir şekilde mail gönderir cevap alamazlar ise hesabı silerler sende başvuruda bulunursun o sıkıntı bendede oldu ama silinmesi tam 2 ay buldu o yüzden sabırlı olmalısın

grafik3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilgili departmana mail attım bir soru görüş ekranı geldi ama hala bir cevap gelmedi şimdi www.vansecim.net i açmamın sebebi seçimlerle alakalı site olması günlük site ziyarti arttı ama fazla getirisi yok adsense den faydalanırsam daha iyi olacak 70 gün sonra zaten seçimler biticek :S çok geç cevaplıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5