İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üyelik silinmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salomonis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar. üyeliğimin silinmesini talep ediyorum. iyinet adlı yöneticiye özel mesja atmıştım ama bir cevap alamadım. gereken yapılırsa sevinirim.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu küskün sendromları acaip sıktı yani, köprüye çıkıp atlayacam diyip kamera bekleyenlerin devri geçti bunlar geçmedi hala

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyide nasıl bi geçerli sebep olaki hani ad ve soyadını içeren bişi olur ad ve soyadım görünmesin dersin tamam 'da :)

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Admine kızmış belliki

Sanırım admine kızdın sen :) olur böyle şeyler benimde zamanında bazı konularımı sildi diye bende çok kızmıştım sonra bi kaç kez ihtar aldım ama şimdi iyiyiz yani :D olur böyle tatsızlıklar. Daha 18 mesaj atmışsın şunun şurasında acele etme

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
olabilir yaa anlamaya çalışmak lazım.kırılmışsın demek ki birşeye.ama üyelik silmiyorlar kolay kolay.ancak adminlerin iyice canına tak edince falan belki n/a oluyorsun :) onun dışında zamanında ben de böyle polemiklere giriyordum ama forumların ne kadar çok olduğunu ve hiçbirinin de vazgeçilmez olmadığını görünce vazgeçtim girmiyorum oluyor bitiyor :) umarım kırgınlığın geçer ya da konu her neyse çözüme kavuşur.

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyu hemen sapıtmaya bu kadar meyilli olmayın, bir adama sorun neden niye diye, ki aranızda bir yöneticininde bu duruma aynı yaklaşması çok garip. Neti bırakmak öyle kolay bir iş değildir, bazen üyelik silinmesi bile gerekebilir.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuyu hemen sapıtmaya bu kadar meyilli olmayın, bir adama sorun neden niye diye, ki aranızda bir yöneticininde bu duruma aynı yaklaşması çok garip. Neti bırakmak öyle kolay bir iş değildir, bazen üyelik silinmesi bile gerekebilir.

haklısın bence ;) zaman zaman ben de bu psikolojiyi yaşadım ve arkadaşı anlıyorum.inşallah tatlılıkla çözülür konu.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
iyinetadmin şu aralar mesajınızı okuyacak durumda değildir. konu ile ilgili kısa zamanda dönülmeye çalışılacaktır.

ayrıca arkadaşların dediği gibi iyinette üyelik silimi pek mümkün değil. bahtınız açık olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi