İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygulamalı takıldığım seo soruları

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Az önce bir yazı yazdım.Yazı seo uymlu olmasına dikkat ediyorum artık. Başlığım şu xxx yyy işe yarıyor mu ? Makalemde ilk başlık xxx yy h1 tag kullandım.
Burda h1 tag başlıkta kullanamıyorum ondan makaledeki ilk başlıkta kullandım.
Diğer başlıkların ise şöyle,
xxx yyy nasıl para kazanırlır. h2 tag kullandım.
Yukardaki başlıgın acıklaması
Firmalar neden ödeme yaparlar h2 tag kullandım.
Acıklaması ve bu tag başlık olan xxx yyy içermiyor.
xxx yyy para kazanma için deneyim gerekli mi . h2 tag. kullandım.
Ayrıca h2 tag. 3 defa kullanma sakıncalı mı , bir yerde en fazla dört olur deniliyor.
Başlıkta soru işareti (?) seo acıısında sorun mu ?
H1 tag başlıga degilde makalenin en başından kullanma doğar mı ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Başlıkta soru işareti (?) seo acıısında sorun mu ?

google sadece nokta - ve _ karakterlerini görüyor, başlıklarda bir sorun oluşturmaz
örnek
http://internettenkazanma.com/ /survey-income-kit-survey-income-kit-ise-yariyor-mu.html
senin konu başlığında ? var

seni yukarıya çıkaracak bütün cümlelerini, etiketlerini veya konu başlıklarını h1 ile etiketlemen daha iyi olur, kaç tane h tagı kullanılacak bilmiyorum ben

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki h taglarından olduğunu nereden anladın?

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aslında tam olarak nedeni bilmiyorum. Yalnız sitemin sadece 1-2 sayfasında tag. kulandım. Diğer sayfalarda kullanmadım.(yaklaşık 100 sayfam var.) Genelde her sayfada tag. kesinlikle kullanımalı deniliyor.yrıca anchor text ceşitlilgim sitemin konusu ilgilsi olamayn osman(ADIM) ve sitemde sağ üstteki home ksmında kodlar olması vb olabilir.Bende bilmiyorum neden sandbox alındığım. Gerci eif adlı üye sitemin bilgilerini verdim.Sğ olsun bakacak bu gün yarın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi