İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun FİYAT | Uygulamaya USER Çekimi | Türk Aktif !

ByInnocent99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygun FİYAT | Uygulamaya USER Çekimi | Türk Aktif !

Merhaba

x9On8o.jpg

Hepsi sitem üzerinden gerçek kullanıcılardan gelir benim yapacağım iş sitemde giriş yerine sizin apinizin linkiyle değiştirmektir.

SKYPE ; twittercevirmen

site adresi ve bilgiler için pm isteyiniz

1K USER FİYATI ; 30 TL
2K USER FİYATI ; 60 TL
3K USER FİYATI ; 80 TL

Max 3K çekim yapıyoruz ,uygulamanıza kullanıcıları sokuyoruz. Tüm kullanıcılar kendi istekleriyle giriş yapmaktadır.
Giriş yapanlardan şu kadarı kalır demiyoruz. Fakat aktif oldukları için daha fazla verim alırsınız. Uygulamanıza göre kullanıcılar uygulamayı kaldırmazlar. Api patlaması durumu bizimle ilgisi olmaz telafisini yapmayız. Giriş yapan kullanıcıların %95'i Türkiye üzerinden giriş yapar.
İNDİRİM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR BU OLAY İÇİN SKYPE EKLEYİP MESAJ ATMAYINIZ.
goo.gl üzerinden takip ediyorum. İsteyenlere iş sonu kullanıcılar hangi ülkelerden hangi sistemden hangi tarayıcıdan giriş yaptığı bilgisini verebilirim.
İş başladıktan sonra ücret kesinlikle iade edilmemektedir.

Ödeme Yolları: GARANTİ BANKASI, PAYPAL

R10.NET SATIŞ KONUMUZ ; http://www.r10.net/twitter/1177008-uygun-fiyata-uygulamaniza-user-cekiyoruz.html

Referanslar ;

Dün öğlen saatlerinde işleme başladı 20 saat falan oldu 370 kişi uygulamama katıldı sistem güzel :)

user çekim işlemi satın alınmıştır.

1 adet sipariş verildi arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5