Uygun Fiyata İster Blog İster Kurumsal Site Vs.

bydesigner35

Şen Üye
Arkadaşlar şuanda elimdeki işleri bitirdim ve ihtiyacı olanlara site yapmayı planlıyorum uygun fiyata. Fiyatı belirlemedim sizinle beraber bu konuyu detaylı konuşuruz.
Hangi tür siteye ihtiyacınız var bunu dilerseniz burdan veya pm olarak bildirirseniz sevinirim.
Referanslarımıza sitemiz üzerinden bakabilirsiniz.

Nemiroff

Profesyonel
tasarımlarınız güzel beğendim silder manşet çalişmalarını kaça yaparsınız e-ticaret sitesi için

isimizkredi

Yeni Üye
05423592170 nolu telden ararsanız yapılacak işlerle ilgili detaylı görüşebiliriz. iyi çalışmalar

tutku12

Profesyonel
by designer kardesim benim senin gibi bir adama uzun zamandir ihtiyacim var konusalim istersen [email protected] msn adresim yada telefonunu bana özelden gonder ben ararim konusalim bir site yaptirmak stiyorum..tesekkurler simdiden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.