İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun fiyata oyun scripti (kendim yazdım)

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya Sanalvadi ye nasıl ulaşabilirim scripti aldım kurdum ama oyunlar yok ortada.. bizimde beklettiklerimiz projelerimiz askıda (biraz daha ciddiyet lütfen)..:)

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti ile birlikte kaç oyun veriyorsun birde ne kadar yer kaplıyor oyunlar.
ayırca paypal ile ödeme kabul ediyormusun?

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden arkadaşlar

386 oyun + script oyunlar açıklamaları ile birlikte scripte ekli şekilde 50$ dı.

Sadece script 50 YTL idi.

Şuanda fiyatı iyice geriye çekiyorum ve 386 oyun içerisinde ekli şekilde + script 50 YTL

50 YTL son fiyattır oyunlarla birlikte..

oyunlar yaklaşık 350 mb tutuyor 2500 tekille trafik olarak 50 60 gb civarı bir band gidiyor pek birşey değil yani.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dun akşam msn de bana oyunlarla 50 dolar dediniz bugun 50 ytl nasıl iş bu hocam ?

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
T3chn0 mesajımı tam okumadın galiba ??

--------------------------------------
Önceden arkadaşlar

386 oyun + script oyunlar açıklamaları ile birlikte scripte ekli şekilde 50$ dı.

Sadece script 50 YTL idi.

Şuanda fiyatı iyice geriye çekiyorum ve 386 oyun içerisinde ekli şekilde + script 50 YTL

50 YTL son fiyattır oyunlarla birlikte..

oyunlar yaklaşık 350 mb tutuyor 2500 tekille trafik olarak 50 60 gb civarı bir band gidiyor pek birşey değil yani.

Önceden diyorum bu mesajı bu sabah yazdım seninlede dün akşam konuştum konuşmamızda ki ve mesajda ki tarih aralığına bakarsan sevinirim.

Mesajdada belirttiğim gibi;
"Şuanda fiyatı iyice geriye çekiyorum ve 386 oyun içerisinde ekli şekilde + script 50 YTL"

Scripti 150 YTL 'yede alanlar var bu forumda ilk çıkardıgım zaman almışlardı o fiyata satıyordum. Script bana ait oldugundan ve herkeze farklı tasarımlar da verdigimden dolayı istediğim zaman fiyatı geri çekme hakkına sahibim.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende almak istiyorum fakat sizi bir türlü msn de online göremiyorum.
Ne yapacaz?

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende almak istiyorum fakat sizi bir türlü msn de online göremiyorum.
Ne yapacaz?

Aynı sorun bendede mevcut durumda arkadaştan scripti aldık + ekstra oyunların parasınıda sorunsuz ödedim.Ama hizmet konusunda herşey olumsuz yönde gelişiyor.Kurulum herşey hazır bunu defalarca yineliyorum.Ama oyunların servera atılmadığı site hiçbi işe yaramaz.Bakalım bu gece yollayacaz servera dedi nolacak.İnsanı giriştiği işte bin pişman etmeseler olmaz neyse.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx bu aralar büyük temizlik nedeni ile geceleri online olabiliyorum 3 - 4 gün içerisinde bu sorun bitecek.

ZApToR siz haklısınız herangi bir muhalefet yapacak değilim sizinle ancak belirtebilirim nedenini p.m ilede belirtmiştim buradan tekrar yazayım

350 MB bir dosya down edip upload ediyorum makinamda ki karışık nedeniyle 386 oyunda karışıklık oluşmuş maalesef bu nedenle sunucumdan 386 oyunu download etmem gerekliydi dün gece yatarken tüm dosyaları otomatik yedeklemeye aldım yattım e haliyle 350 mb ayrı ayrı 2 mblik dosyalardan oluştuğu için maalesef kesinti oluşmuş sunucu ile eğer tek dosya halinde zip olsaydı işim kolaylaşırdı.. Birde 350 mb upload etmek var hemen hemen 1 gb dosya transferi yapmaya calisiyorum dosyalarda parca parca oldumu bağlantım yüzünden kasıyor üzgünüm şuan ilgileniyorum söz verdiğim şekilde insallah sabaha bitecek.

Ayrıca ben size ürünü teslim ediyorum kaçmıyorum kaçak biriymişim gibi belirtmenizde beni üzdü.

sevgiler

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx bu aralar büyük temizlik nedeni ile geceleri online olabiliyorum 3 - 4 gün içerisinde bu sorun bitecek.

ZApToR siz haklısınız herangi bir muhalefet yapacak değilim sizinle ancak belirtebilirim nedenini p.m ilede belirtmiştim buradan tekrar yazayım

350 MB bir dosya down edip upload ediyorum makinamda ki karışık nedeniyle 386 oyunda karışıklık oluşmuş maalesef bu nedenle sunucumdan 386 oyunu download etmem gerekliydi dün gece yatarken tüm dosyaları otomatik yedeklemeye aldım yattım e haliyle 350 mb ayrı ayrı 2 mblik dosyalardan oluştuğu için maalesef kesinti oluşmuş sunucu ile eğer tek dosya halinde zip olsaydı işim kolaylaşırdı.. Birde 350 mb upload etmek var hemen hemen 1 gb dosya transferi yapmaya calisiyorum dosyalarda parca parca oldumu bağlantım yüzünden kasıyor üzgünüm şuan ilgileniyorum söz verdiğim şekilde insallah sabaha bitecek.

Ayrıca ben size ürünü teslim ediyorum kaçmıyorum kaçak biriymişim gibi belirtmenizde beni üzdü.

sevgiler

@Sanalvadi

kusura bakma bu upload olayıda biraz beni sıkmış olsa gerek ters bir anıma geldi.Aslında benim için sorun değil ama arkadaşlara bugün hazır yarın tam derken baya bir mahçup oldum.Biraz da onun wermiş olduğu stresle kapanışı burda yaptım..(tekrar özür)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5