İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun fiyata post atılır...

hsn25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Forum sistemlerine hızlı bir şekilde post atılır. tek kişi çalışıyorum ve konuları gayet temiz bir şekilde açıyorum.

100 Post >> 5 TL
250 Post >> 10 TL
500 Post >> 15 TL
1000 Post >> 20 TL

İsteyen Arkaşlar Msn Adresini PM İle Bana Göndersin..

En fazla 10.000 post yapılır

GERÇEKTEN POST ATTIRMAK İSTEYENLERLE DAHA UCUZ FİYATA ANLAŞABİLİRİZ

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
milletten post işi alıyosun ona buna attırıyosun sonra da ücretleri vermiyorsun. bir cevap verebilecek misin ?

maturn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
melancholia eokulum un sahibi benim.o arkadaşa 10bin posta anlaştık parasınıda yolladım size ödeme yapmadımı.iletişime gecen ödeme yaptığım isim ve gereken bilgileri size vereyim.yasal işlemleri başlatınız.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam hadi ben 1500 post attım ödemeyi alamadım, bazı arkadaşlar 6-7 bin post ücretini alamadılar. Başımda o kadar iş varken böyle şerefsizlerle uğraşmıcam. Ama ekledim sizi bilgileri yine de elimde bulunsun. bu gerizekalı yarın k.adı ve ip değiştirip tekrar gelir nasılsa buralara. birgün birinin ters bir yerine gelir o zaman anlar post attırıpta ücretini ödememek neymiş. Şu mübarek ayda Allah'ından bulsun diyorum. Size de teşekkür ediyorum.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
oruc ramazan ayında Allah seni bildiği gibi etsin böyle karaktersiz insanlar bu güzel mübarek ayda bu hareketi yapıyorlar ya yuh artık 50 ile 100 tl ile kimse fakirde olmaz kimse zenginde olmaz kimse ölüp dirilmezde ama ayıp ya emek var ortada

maturn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
melancoli o parasını alamayan arkadaşları bana bildirebilirmisin. msn den ulaşamadım sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5