İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Uygun Fiyata Tanıtım Yazısı ve Link Satışı

srdr53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2rhtfo0.jpg

Şimdi sizlere reklamın faydalarını tek tek yazarsam sabahı bulur diye düşünüyorum. Reklamın kısa ve öz tanımını buradan dinleyebilirsiniz.

Sitemizde reklam verebileceğiniz reklam alanları ve fiyatları hakkında yazımızın devamında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında sitemizin özelliklerine de değineceğim.
Bu arada konu birden çok yerde açılmıştır. Bu siteler ; R10.Net , İyinet.Com , Wmaraci.Com , Fuub.Com , Webmastersitesi.Com

Sitemizin Özellikleri :

1. Site Adresi : Güncel Blog
  2. Dmoz kaydı : Yok
  3. Pagerank : 0
  4. Tekil Hit : 1k üzeri (Resim). (Her geçen gün arttığını göreceksiniz)
  5. Alexa Dünya Sıralaması : 830K (Hızla düşmektedir.)
NOT : Belirtmek isterim ki sitemiz yeni yayına girdiği için alexası 13 milyondan 1 milyona düştü 1,5 ayda ve hızla düşmeye devam etmektedir. Dmoz başvurusu yapmadım henüz ama açık sözlü olmak gerekirse kabul edileceğini de pek sanmıyorum. Genel Blog siteleri pek kabul edilmiyor dmoz tarafından.

NOT 3 : Başta da belirttiğim için mutlu topic olduğu için siteleri tek tek kontrol etmek yerine konunun altında belirttiğim iletişim formu veya mail adresine gelen mailleri kontrol edeceğim.

Ücretlendirme :

Tanıtım Yazısı (6 Tl):

1. 1 Hafta anasayfada kalır
  2. Site var olduğu sürece tanıtım yazısı kalır
  3. Yazının index alması 1 dk'dan kısa sürmektedir.
  4. Yazınızda max 3 adet link bulundurabilirsiniz. (Bazı uyanıklar aynı linki tekrarlıyor ve tek link diye tartışma konusu yaratıyor.)
Link Satışı (Aylık 15 TL - 3 Aylık 40 TL):

1. Linkiniz footer'a eklenir.
  2. Linkiniz nofollow değil dofollow olarak eklenir.
Logo Link Satışı :

1. Logo yanı : Aylık 25 TL (468x60)
  2. Sidebar : Aylık 30 TL (300x250)
  3. Konu içi : Aylık 35 TL (250x250)
Aklınızdaki logo boyutlarını ve yerlerinin ücretlerini iletişim bölümünden sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplandırılacaktır.

Ödeme Bilgileri :
İş Bankası : İBAN : TR 700006400000172301633758
Bilyoner.Com : 16358006 - Serdar GÜNTEPE
İletişim :

Buradaki iletişim forumunu doldurararak veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz. (msn olarak kullanmıyorum sadece mail adresidir.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi