İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyata vBulletin Kurulumu, Düzenleme ve Detayları!

Candy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Forum.iyinet.Com kullanicilari,

Uzun zamandır vBulletin işleri yapmaktayim. Bu zamana kadar genellikle ücretsiz yaptım. Ama artık bu işi ücretli yapmaya başladım. Bunun bir kaç sebebi var. Hem insanların, artık bir çıkar uğruna samimileşmesi ve r10.net üzerinden iTrader sahibi olabilmem için uzmanlık alanım olan vBulletin üzerinden iş yapmaya karar verdim.

referans;

http://forumgercek.net/

vBulletin Başlangıç Paketi;

- vBulletin 3.8.7 kurulumu(tavsiyemdir ve açıksız)
- vBSEO 3.6.0 veya vBSEO 3.6.0 PL2 kurulumu(isteğe göre)
- Standart bütün eklentilerin kurulumu(Video, teşekkür, otomatik tag(etiket), kullanıcı etiketleme) + 4 eklenti daha-isteğe bağlı- ve like(beğen) eklentisi ve kullanıcı etiketleme eklentisinin Türkçe çevirisi
- vBulletin Türkçe dil dosyasının yüklenmesi
- Free bir temanin aktifleştirilmesi ve basit bir kaç edit(grafik bilgim yoktur)
- Kategoriler, profile kadar Türkçe çevirileri
- vBulletin panel üzerinden bütün ayarlamalar ve özgün meta tag-desc ayarlamaları
- Sitemap(site yol haritasi) kurulumu

İş hakkında ufak not: İşi aldığım gün bitirmekteyim. Bir kaç saat içinde teslim edebilirim.

Ödeme türleri: Iş Bankası

İletişim: [email protected]

NOT: Yukarıda hazırladığım paket 50 TL'dir. Extra bir işin olması halinde, ek ücret alınır(basit).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5