İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyat'a Web Sitesi

Hokes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Uygun fiyatlarda tarza ve zevklere göre web tasarımı yapıyorum, web ile alakalı her türlü aklınıza geleni kapsar kurumsal site, blog siteleri e ticaret sitelerine kadar herşey
Sitenizi 1 Hafta içerisinde duruma göre değişebilir tasarlıyorum ve beğeninize sunuyorum.
Son dönemlerde twitter ve youtube gibi sitelerin kapalmasından dolayı ihtiyaç duyan arkadaşlara özellikle hitap ediyorum.
Her türlü seo özelliğini uyguluyorum alexa sıralamanızı en yükseklerde görebiliyorsuzu aynı zamanda tüm arama motorlarında 1.sırada olmak fırsatı da var.
Özellikle şirketler, kişisel vs gibi sitelerde sürersiz kullanım hakkı tekrardan ücret taleblerimde bulunmamaktadır.
Yaptırmak istiyen arkadaşlar var ise bana özel mesaj göndererek yada mail adresimden ulaşabilirler.
İletişime geçenler için yaptığım web sitelerini referans olarak göstereceğim.Hepside profesyonel çalışmalardır.

İletişim Bilgileri...
Mail : [email protected]

Not : Mail adresim hergün takip edilmekterdir.

Konuyu yanlış yere açmışsam özür diliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5