İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyata Wordpress Kurulumu, Tema Düzenleme Ve Eklenti Kurulumu

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar. wordpress için yabancı bir siteden tema satın aldım ve kurdurdum yaptığım proje için. Fakat bazı sorunlarım var. Bu temayı tam olarak benim amacıma göre düzenlemek için yardımınıza ihtiyacım var. acil cevap lütfen.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Selamlar. wordpress için yabancı bir siteden tema satın aldım ve kurdurdum yaptığım proje için. Fakat bazı sorunlarım var. Bu temayı tam olarak benim amacıma göre düzenlemek için yardımınıza ihtiyacım var. acil cevap lütfen.

Çok geç oldu fakat özür dilerim. Bilgisayarım servisten yeni geldi iş alımı aktiftir yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Erfey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş işinin ehli kesinlikle tavsiye ederim yapacağı işlerde gerçekten emek sarfediyor.

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konu sahibi siteden uzaklaştırılmışken konu nasıl güncel oluyor :)

Erfey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu sahibi siteden uzaklaştırılmışken konu nasıl güncel oluyor :)

konunun asıl sahibi benim rumuz çalındı fakat forum yetkililerine ulaşamıyorum ne işse on defadır bize ulaşın kısmından ve kafadan belki 20 defadır mail atıyorum ama gerçekten biride çıkıp buyur yardımcı olayım demiyor.

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
peki özel responsive tema kodlaması yapıyormusun ?

djredstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kıvanc efe iletişim

Arkadaşlara magazin tema işi verildi.1.5 gün gibi bir sürede iş teslim edildi.Ayrıca Logo tasarımıda yapıldı.Wordpress uygulaması seo ve eklentiler ile Türkçeleştirme yapıldı.Fiyat makul,hizmet hızlı ve güvenli tavsiye ederim.Diğer işlerde inşallah çalışacağız.
Teşekkür ederim ellerine sağlık arkadaşların.

hocam bu arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum wordpress tema düzenletmek için.
teli varmıdır sizde.?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5