İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyata Wordpress Sitelerinize Post Atılır

Dignified

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Postlarda ETİKET, RESİM VE İÇERİK bulunacak şekilde isterseniz hemen yayınlanacak şekilde, istersenizde belir bir zamana bölerek wordpress sitelerinize konu açıyoruz.

Konuları sizin belirlediğiniz herhangi bir blogspot adresinden, sitenize günlük istediğiniz konu sayısına göre yardımcı bir bot ile atıyoruz.

Eğerki siteniz hitli ve domaini eski ise hit artışına garanti veriyorum.
Ücretlendirme
10k post ücret: 40 tl
1,5k post ücret: 10 tl
500 post ücreti: 5 tl

ödeme: işbank,ziraat ve paypal

Pm ile telefon ve msn adresimi isteyebilirsiniz.

İyi çalışmalar

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
500 post ve 1.5k post fiyatları ile 10k arasında ki fiyat farkına bak :)
Fiyat aralıklarını biraz daha düzgün tutmalısın :)

Hayırlı işler

Dignified

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görüşünüz için teşekkür ederim.Doğruyu söylemek gerekirse ne kadar çok konu olursa kalite o kadar azalır bunu bilen bilir zaten.İşi bilen adam aynı anda 10k post değilde 1,5k veya 500 post attıracağını bilir :)

oNlyLead

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunuzu baltalamak gibi olmasın ancak bölüm insan kaynakları. el ile çalışma yapılması gerekiyor diye biliyorum. yanlış biliyorsam k.bakmayın.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam aslında bot kullanılır burasını genelde iş bulma bölümü gibi düşünun.Ancak botla atıyorsanız tüm yorumlar aynı olmayakcamı o zaman?

Dignified

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunuzu baltalamak gibi olmasın ancak bölüm insan kaynakları. el ile çalışma yapılması gerekiyor diye biliyorum. yanlış biliyorsam k.bakmayın.

Yanlış biliyorsunuz kardeşim bölüm post işlemleri bölümü ve ben post atıyorum...

hocam aslında bot kullanılır burasını genelde iş bulma bölümü gibi düşünun.Ancak botla atıyorsanız tüm yorumlar aynı olmayakcamı o zaman?

Sadece konu içeriği yani yazılar,resimler ve etiketler alınmaktadır.yani yorumları almıyor siz nasıl kopyala/yapıştır yaparak post atıyorsanız bende bu işlemi botla yapıyorum.

Dignified

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir siteden iş alındı sorunsuz teslim edildi.Post atımı devam ediyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5