İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyatlı - Bol Referanslı Wordpress Hizmetleri

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wordpress3.jpg

Merhaba İYİNET;

Son dönemlerin en popüler kullanılan hazır sistemlerinden birisi de hiç kuşkusuz ki Wordpress'dir. Gerek google ile dostluğu, gerekse kolay kullanım paneli ve çok çeşitli tema seçenekleri ile artık herkesin beğenisini kazanan bu sistemi, birçok kişi kurmayı ve kullanmayı bilmiyor.

Bizlerde BİLİSHİM ekibi olarak sizlere uygun fiyatlı Wordpress hizmetleri sunmayı amaçladık. Eğer isteyen olursa, bilgisayardan bilgisayara bağlantı kurarak Wordpress'in tüm ayrıcalıklarını da eğitim ile insanlara aşılamayı planlıyoruz. Wordpress kurulum ve eğitim paketimizi kısaca inceleyelim;

WORDPRESS KURULUM PAKETİ VE ÜCRETİ

• Wordpress Son Sürüm Kurulum - Güncelleme - 1 TL
  • Wordpress Tema Kurulumu - Tema Tasarımı - 1 TL [Tasarım ücretleri değişmekte]
  • Wordpress Gerekli Tüm Eklentilerin Kurulumu [3 TL]
  • Wordpress Kaynak Siteleri Listesi Paylaşımı [Ücretsiz]
  • Wordpress Sitenizi Google'ye Ekleme [4 TL]
  • Wordpress Site içi SEO Optimizasyon [5 TL]
  • Wordpress Sitenizi İndexletene Kadar Özgün İçerik [10 TL]
  • Wordpress Sisteminize Reklam Yerleşimleri [3 TL]
  • Wordpress Ön Danışmanlık Hizmeti [Ücretsiz]
  • Wordpress Teknik Destek [3 TL]
  • Wordpress Güvenlik Ayarlamaları ve Admin Panel Güvenliği Sağlama [5 TL]
  • Wordpress İçerik Oturtma İşlemleri [10 TL]

TOPLAM = 45 TL

WORDPRESS EĞİTİM PAKETİMİZ VE ÜCRETİ

• Wordpress Kurulum ve Güncelleme Bilgilendirmesi - 3 TL
  • Wordpress Tema Kurulumu Bilgilendirmesi - 2 TL
  • Wordpress Eklenti Kurulum ve Güncelleştirme Bilgilendirmesi - 3 TL
  • Wordpress SEO Ayarları Bilgilendirmesi - 7 TL
  • Wordpress Sitemap Kurulum Bilgilendirmesi - 2 TL
  • Wordpress Güvenlik Ayarları Bilgilendirmesi - 5 TL
  • Wordpress İçerik Oturtma Sistemi Bilgilendirmesi - 10 TL
  • Wordpress Özgün İçerik Girişi Bilgilendirmesi - 3 TL
  • Wordpress Tüm hataların Çözebilme Teknikleri Bilgilendirmesi - 10 TL
TOPLAM = 45 TL

Bu hizmeti sunmakta ki en büyük amaç, kısa süre içerisinde internet ortamındaki nitelikli insan sayısını arttırmaktır. Ücretlerimizi herhangi bir kıstasa göre değil, harcayacağımız zamana ve işleyiş mantığına göre belirlemiş bulunuyoruz.

REFERANSLAR

Müşteri gizliliği kuralları çerçevesi içerisinde site ortamında paylaşmayı uygun görmüyorum...

ÖNEMLİ NOTLAR

• Çalışmalarımızdan memnun kalınmadığı halde ücreti aynen müşterimize geri iade ediyoruz.
  • Bizimle çalışan müşterimiz, uzun vadede bize referans olmayı kabul etmiş müşterimizdir. Bu nedenle çalışmalarımızın sonunda bize kişisel bilgilerini bırakmayı ve zamanı geldiğinde kendisi ile iletişim kurabileceğimiz kabul etmiş sayılacaktır.
ÖDEME SEÇENEKLERİ

• Garanti Bankası
  • Bilyoner
  • Misli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5