İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UYGUN FİYATLI VE HEDEF KELİME YÜKSELMELİ Backlink Paketleri-Site İçi Optimizasyon İşi

nbrknk22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Hedeflediğiniz kelimede yerinizi almanın vakti geldi
Etkili Paketler - Yükselme Garantili

Paketler Hediye işlemler ile sunulacaktır.

03.05.2017 Paketlerimiz Güncellendi

Tanıtım yapılan siteler C Class İptedir.

+500 KİŞİ İLE ÇALIŞILDI BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

sdsd.png

41qvML.jpg

ÖNEMLİ BİR NOT;
Yaptığım çalışma çok detaylı ve emek gerektirdiği için Ödeme İade işlemi kesinlikle uygulanmaz. Etki görülmemesi halinde hediye çalışmalar kişilere uygulanacaktır.

ÖRNEK RAPORLAMA

RQM97n.png

yVQo7N.png

Çalışma öncesi;

pEL1Qq.png

Çalışma sonrası;

aX6WZB.png

Çalışma Öncesi;

kEloPr.png

Çalışma Sonrası;

Nk7PQY.png

9Gyqr9.png

qEL8N3.png

AnOk4L.png

arkadaş elinden gelenin fazlasını yapıyor tşkler
arkdaş işinin en iyisi diyebilirm

Çalışma bitti rapor tarafıma teslim edildi. Arkadaş çok ilgili işini benimsiyor. Çalıştığımız süre boyunca her sorumu yanıtladı. Çalışma yeni bitti etkisini zamanla göreceğiz ama bu çalışmayı bu fiyata yapan yok diyebilirim. Bundan sonra da başka çalışmalarımız olacak.

5LogDl.png

mini paket raporu sorunsuz teslim alındı,çok özenli ve detaylı bir çalışma çıkartmış arkadaş,işinin ehli olduğu belli,ilerleyen günlerde daha kapsamlı bir paket almayı düşünüyorum,teşekkürler.

Eko paket alınmıştır. Yapılan çalışma hediyeli bir şekilde teslim edildi.

İyi kazançlar dilerim.

multi

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Skype, telefon veya mail üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz forumu takip edemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5