İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uygun kaliteli reseller ?

E

emrearslan87

Misafir
uygun kaliteli reseller nereden alınır kullananlar tavsiyelerinizi alabilir miyim

S

SardesNET

Misafir
Reseller Plan 1
--------------
1000 MB Alan
20000 MB Trafik
Sınırsız Domain Barındırma
Sınırsız MYSQL
Sınırsız POP-3
ASP-PHP-CGI
2 Adet Ücretsiz Domain
Aylık:25 YTL Yıllık:250 YTL

Reseller Plan 2
--------------
2000 MB Alan
50000 MB Trafik
Sınırsız MYSQL
Sınırsız POP-3
ASP-PHP-CGI
3 Adet Ücretsiz Domain
Aylık:40 YTL Yıllık:400 YTL

Reseller Plan 3
--------------
5000 MB Alan
100000 MB Trafik
Sınırsız MYSQL
Sınırsız POP-3
ASP-PHP-CGI
5 Adet Ücretsiz Domain
Aylık:60 YTL Yıllık:600 YTL

NOT: Kampanyamız kısa bir süre içindir.

Ayrıntılı bilgi için

msn:[email protected]
www.sardesnet.com

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
www.resellerguru.com da benim accountum var çok güzel ve ucuz...asp+php desteği var, helm panel kullanılıyor va çok kolay bir panel...Ayrıca panel türkçe destekli...14.95$ a 2gb alan 40gb bw veriyor ve hesap ekleme vs. herşey sınırsız...6 ay oldu kullanalı tek bir sorun yaşamadım.Kaldıki ticket sistemi ile geri dönüşleri çok hızlı yapıyolar...Bence bir değerlendir.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
venom' Alıntı:
www.resellerguru.com da benim accountum var çok güzel ve ucuz...asp+php desteği var, helm panel kullanılıyor va çok kolay bir panel...Ayrıca panel türkçe destekli...14.95$ a 2gb alan 40gb bw veriyor ve hesap ekleme vs. herşey sınırsız...6 ay oldu kullanalı tek bir sorun yaşamadım.Kaldıki ticket sistemi ile geri dönüşleri çok hızlı yapıyolar...Bence bir değerlendir.

+1907 . . . . . .

L

LibRa

Misafir
yuhhhhhhhhhhhhh diyorum başka bişey demiyorum eline makina alan hostingci olmus. yuuuuuuuuuuh biz hadi cok ucuz veriyoruz sirf webmaster'lar işini görsün diye ... ama adamlar artik her makinayla iş yapiyorlar yuuuuuuuuuuh

M

magic2melody

Misafir
selam, eğer arıyorsan hala ben satabilirim, sunucum EV1 servers da, win 2003, IIS 6 ve p4 2.4,1 gb ram,160 gb hdd

msn: magic2melody[AT]gmail.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi