İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzak monitör izleme programı Desktopgate

darwishi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
DesktopGate en gelişmiş ve kullanımı en kolay SQL Server üzerinde çalışan canlı monitör izleme yazılımıdır.
Canlı izlemenin yanı sıra geçmişe dönük raporlama,aktivite raporları,ekran görüntülerini kullanıcıya sezdirmeden yapabilme,
bunun yanı sıra anlık ileti,ağa bağlı tüm bilgisayarlara toplu mesaj gönderebilme,dosya transferi,canlı bağlantı esnasında bilgisayara müdahale edebilme özelliklerine sahiptir.

Canlı monitör izleme yazılımı olan DesktopGate'i diğer yazılımlardan ayıran en önemli özellik,izleme haricinde bile yapılan tüm faaliyetleri loglayarak geçmişe dönük olarak raporlayabilmesidir.Ayrıca sınırsız sayıda monitörü yüksek kalitede görüntüleyebilme,kolay kullanımı ile anlık ileti ve ağdaki tüm bilgisayarlara toplu mail gönderebilme,çalışanların iş saatlerinde yapmış oldukları messenger,facebook ya da twitter gibi kişisel yazışmalarla geçirdikleri zamanları engelleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

DesktopGate ile monitör izleme yetki verildiği taktirde IT elemanlarının hem daha hızlı hem de daha kolay kullanım ile diğer birimlere teknik destek verebilmeleri sağlar.Ayrıca Dünya'nın her hangi bir ülkesinden veya kentinden aynı anda bir çok bilgisayara hızlı güvenli ve kaliteli bir bağlantı yapılabilir.Böylece çalışanlarınızı tüm seyahatlerinizde kontrol edebilirsiniz.Hem de fark ettirmeden.

Desktopgate mükemmel bir türk yazılımı ellerine sağlık.İncelemekte fayda var.

duraner

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bence çok faydalı bir yazılım.Bazı arkadaslar bu yazılımın etik olmadıgını dusunmusler fakat isverenin iyiniyetini suistimal edenlere ne demeli.bence herkes hakkıyla çalışmalı ve ekmek yediği kapıya ihanet etmemeli.demekki ihtiyaç varmış ki bu program yazılmış.çokta iyi olmuş.desktopgate iyi fikir.

dragon11954

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
gerçekten türkler mi yazmıs yoksa sistem tabanı farklımı

duraner

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben kendilerine ulaştım kendileri yazmış yani türk işiymiş gurur duydum.

hyno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyi çok başarılı bir program.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5