İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzman php ciler Acil Yarım

ayhancan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://forum.shiftdelete.net/threads/php-mysqli-veya-pdo-kategori.576869/post-4626845
Merhabalar

Mysqli veya pdo ile kategori çağırmak istiyorum Php ustaları sizden yardım bekliyorum Teşekürler

Örnek olarak Yazıyorum
(Bilgisayarım) Kategorisini moüseyle Tıkladığımda sadece Alt kategori Gelsin istiyorum Tabi Ust kategorideki Kategorisi Görünmesin
Şimdiden teşekürler

Örneğin
Üst kategori - Bilgisayarmı
Alt kategori -casper

Üsteki Örnekte Ust kategoriye tıkladığımda

Alt kategori Gelsi Ust kategori Görünmesin

Sql örnekli bir script olursa sevinirim Herkese kolay gelsin
Teşekürler

ACeylan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, bu yapıyı kullanmak istediğiniz alanı belirterek açıklayıcı bir biçimde yazarsanız yardımcı olabilirim. İyi Forumlar

W

w4nted

Misafir
Php ile sayfa değişmeden işlem yapamayacağınızdan dolayı tam olarak istediğinizi alamazsınız. Ajax ve jquery kullanarak yapabilirsiniz. Eğer sorun tam olarak anladığım gibiyse eğer farklı bişey istiyorsanız biraz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5