İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış Uzman SMM panelimi satıyorum 14k+ ödeme almıştır

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Çok severek kurduğum bir smm panel , mezun oldum 2 haftadır işe girdim çok şükür maalesef işten dolayı hiç ilgilenemiyorum gerçekten Bu nedenle satmak istiyorum.

Site adresi: Uzmansmm.com ve sosyal.uzmansmm.com paket satış scriptini lisanslı aldım ayrıca bir script daha vardır eskiden aldığım oda verilecektir.
Site için istenen fiyat: 5k (tekliflere açığım)
Sitenin aylık getirisi: resimlerde var
Sitenin açılış tarihi: 2018-12-12
domain bitiş süresi yeni uzatıldı 2020-12-12
Kategori, sitenin içeriği nedir: smm panel
banner tasarımıları var verilecektir.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 9 aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet
Hosting dahil midir evet dahildir
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet + yanında paket satış scripti de verilecektir hepsi lisanslıdır.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok,
Sitede shopier kullanıyorum ve çok memnunum ayrıca yurt dışı ödemelerini paym.es üzerinden alıyorum
Siteyi almak isteyen pcye bağlanıp inceyelebilir admin panelini ve aldığı siparişleri
Bu scripti 4ay önce değiştirdim bir çok sipariş ve ödeme geçmişi eski scriptte kaldı o scriptinde yedeği var onuda hediye edeceğim.

NOT: eski eft havale ödemeleri eski panelde kalmıştır bu paneli 4 aydır kurdum
Panelde 361 üye vardır.. api aldığım yerler hakkında detaylı bilgi vereceğim .
Daha önce adwors reklamda verildi fazla netice alamadığımdan fazla sürdürmedim.
Malum beğeni takipçi fiyatlarından dolayı müşteriler biraz alımı yavaşlattı ancak sabit müşteriler vardır panelde bana whatsapta yazanlarda var onlarıda yine bu panele yönlendireceğimden şüpheniz olmasın.

Forum dışı iletişim
whatsapp 054555794seksendokuz
[email protected]
skype [email protected]
AVdKQZ.png

fmmipr.png

pLPdih.png

1spKps.png

s2OOAT.png

vkrU4G.png

E3xZAH.png

VGZfWU.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5