İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzman Yazarın Kaleminden Makaleler (Seo Uyumlu, Uygun Fiyat, Kaliteli ve Sade Hizmet)

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim ticaret anlayışımda ilk sırada hizmet memnuniyeti ve hizmet kalitesi gelmektedir bu yüzden sadece iki veya üç kişi ile çalışacağım. Uzun vadede çalışmayı düşündüğüm kişi bana haftada en az 30-40 makale siparişi verebilmesi gerekmektedir. Ayrıca bununda garantisini verebilecek ciddiyetine inandığım kişi tercih edilecek ve sürekli msn aracılığı ile irtibatta olabilmek isterim.Çoluk çocuk oyunu yapıp 2-3 gun sonra makale yok şimdilik diyecek ise hiç yaklaşmasın konuda da belirtiyorum -trader hakkımı kullanırım. Makalelere gelince özellik ve fiyatlandırma şöyledir ;

MAKALE ÖZELLİKLERİ
-Makaleler minimum 100 kelimeden oluşmaktadır
-Microsoft Word dosyasında yazılarak imla ve yazım hataları giderilmektedir.
-Anahtar kelime yoğunluğu kişinin isteği üzerinedir. Standart olarak 1 makalede 4-5 kere kullanılmaktadır.
-Tamamen seo uyumludur.
-Makaleler her gün mail adresinize word dosyasında hazır halde gönderilmektedir.
-Her kategoride akıcı bir dilde makale yazılmaktadır.

ÇALIŞMA KOŞULLARI
-Ödemeler uygun bir gün belirlenip her hafta o gün yapılmalıdır.
-Çalışılacak kişiden ilk ödeme peşin alınacaktır. Karşılıklı güven açısından.İ trader 30 üstü ise iş bitimide alınır.
-Yazılacak makalelerin konu başlıkları ister sipariş veren tarafından isterse benim tarafımdan belirlenmektedir.

FİYATLANDIRMA
-100 Kelime 1 TL
-250 Kelime 2,5 TL
-400 Kelime 4 TL
-500 Kelime 5 TL
-750 Kelime 7,5 TL
-1000Kelime 10 TL

Fiyatlarda pazarlık yoktur. Zaten piyasanın altında olan fiyatlardır. Herkes bu fiyatlardan yazıyor. Şu ana kadar 1400 adet makale yazdım. Örnek makale istemeyiniz çıkarcılığa gerek yok.Makalelerimin kalitesini de yazdıkça sizde göreceksiniz. İyi çalışmalar.

windowslivemessenger-87123.jpg

İletişim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5