İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzun süredir bende olan birbirinden iyi alan adlarını uygun bir ücretle satıyorum.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı : beyazitozturk.com, girdebak.com, hostmerkezi.com, dedicatedmerkezi.com, resellermerkezi.com, datamerkezi.net
Bitiş Tarihi : beyazitozturk.com 10.Kasim.2011, girdebak.com 28.Eylül.2011, hostmerkezi.com 8.Kasim.2011, dedicatedmerkezi.com 14.Haziran.2012, resellermerkezi.com 9.Mart.2012, datamerkezi.net 5.Eylül.2011
Registar Firması : Isimtescil.Net
Sabit fiyat: 600TL
Sabit Satış Bitiş Zamanı : Süresiz.
Notlar : Domainler görüldüğü gibi birbirlerinden değerli domainlerdir. Mesleğim gereği genellikle şehir dışında olduğumdan ve domainlerimle uzun süredir ilgilenemediğimden dolayı satmaya niyetlendim. Aksi halde bu domainlerin sürelerini sorunsuz her yıl uzatıyorum. Özel msj ile irtibata geçilirse gerekli iletişim bilgilerimi verebilirim.

Rica ediyorum yalnızca ciddi alıcılar irtibat kursun. Fiyatta pazarlık sözkonusu değildir. Çünkü sizler daha iyi bilirsinizki, bu fiyat bu domainler için pazarlık götürecek bir fiyat değildir. Saygılar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5