İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzun süreli çalışabileceğimiz bir arkadaş arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Uzun süreli çalışabileceğimiz bir arkadaş arıyoruz.

Beklentilerimiz

Forum ve blog sitelerinde site tanıtımları yapmak. Burada site sayısı hakkında kesin bir şey söyleyemiyorum. İş durumuna göre farklılık gösterebilir. Bununla birlikte her site için ayrı ayrı görüşülür ve bir fiyat belirlenir.

Sosyal medya için altyapı sağlamak.

Gerekirse makale yazmak ya da rewrite yapmak.

Fiyat karşılıklı uzlaşma ile belirlenecek. Uzun süreli olduğunu için ödeme planı için ortak bir noktada anlaşılır.

Titiz ve detaylı bir çalışma yapılacaktır.

Firmalar ile değil, bireysel çalışılacaktır.

Görüşmek isteyenlerin telefon numarasını PM yoluyla ulaştırmalarını rica ediyorum.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Geçen iş yarıda kaldı , bu konuda bana güvenmeyeceğinizi biliyorum.Ancak merak ettim Sosyal medya için altyapı sağlamak. nedir ?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Geçen iş yarıda kaldı , bu konuda bana güvenmeyeceğinizi biliyorum.Ancak merak ettim Sosyal medya için altyapı sağlamak. nedir ?

Estağfurullah, neden güvenmeyeyim :)

Facebook, twitter gibi sosyal ağlara bağlı hesapları belli bir seviyeye getirmek için çalışmalar yapmak.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Arkadaşlar şu için beraber çalıştığım ve işini çok iyi yapan bir arkadaaş mevcut. İlerleyen dönemlerde yeniden konuyu hortlatabilirim.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Pm Alabilir Miyim?

Uzun Süreli Çalışabilirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5