İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzun Vadeli İngilizce Çevirmen Gerekiyor

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,
300-400 kelimelik ingilizce makaleleri türkçeye çevirebilecek eleman aranıyor.
Çevirinin belli bir konu sınırı yok, oldukça esnek.
makale başı ücretinizi ve bu tarz işleri daha önce yapıp yapmadığınızı buraya veya pm olarak yazınız.
teşekkürler.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şekilde bir arkadaşta ben arıyorum banada pm ile bilgileri fiyat vb. atarsanız sevinirim.

tarielanesse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
4 yıldır çevirmenlik yapıyorum,makaleler,ödevler,tezler, kataloglar,broşürler gibi bir çok alanda çeviri yaptım.hergün yaklaşık 20 saat online olduğum için istediğiniz sürede teslim edebilirim.makale başı ücretim 10 ytl 'dir..msn adresim [email protected]

kolay gelsin..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
4 yıldır çevirmenlik yapıyorum,makaleler,ödevler,tezler, kataloglar,broşürler gibi bir çok alanda çeviri yaptım.hergün yaklaşık 20 saat online olduğum için istediğiniz sürede teslim edebilirim.makale başı ücretim 10 ytl 'dir..msn adresim [email protected]

kolay gelsin..
maalesef ücretiniz çok fazla..

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 cevirinin bitmesi için verdiğiniz süre nedir ?

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kelime başına 0.025 YTL'den çevirilerinizi yapabilirim.
Yani 300 kelimelik bir makale 7.5 YTL'e denk gelmektedir.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 makaleye yakın çeviri yapılacak.
3-4 ytl ye bile makale yazanlar varki çeviri için 10 ytl hiç cazip değil.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
O yazılanlar makale değil,makale olması için önceden yazılmamış şeylerin ve bilimsel içeriği olması lazım.O dediğin işi bende yapıyorum birikimimi önüme koyup bir yazı yazıyorum.Adı makale olmuyor ama özgün yazı oluyor.Senin istediğin iş çeviri,yani tamamen farklı birşey.Çeviri emek işidir kelime kelime çevrilip sonra bir anlam bütünlüğü olması lazım.Ve senin istediğin makale normal bir yazı değil içinde birçok terimde olacaktır ve her önüne gelen çeviremez.Ortaokul yada lisede okuyanlar sana 5ytl gibi bir teklif verebilirler ama ne deyimlerden haberleri vardır nede terimlerden.Kolay gelsin.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O yazılanlar makale değil,makale olması için önceden yazılmamış şeylerin ve bilimsel içeriği olması lazım.O dediğin işi bende yapıyorum birikimimi önüme koyup bir yazı yazıyorum.Adı makale olmuyor ama özgün yazı oluyor.Senin istediğin iş çeviri,yani tamamen farklı birşey.Çeviri emek işidir kelime kelime çevrilip sonra bir anlam bütünlüğü olması lazım.Ve senin istediğin makale normal bir yazı değil içinde birçok terimde olacaktır ve her önüne gelen çeviremez.Ortaokul yada lisede okuyanlar sana 5ytl gibi bir teklif verebilirler ama ne deyimlerden haberleri vardır nede terimlerden.Kolay gelsin.
uyarın için teşekkürler ama ticari tekliflere ihtiyacım var.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım 300 kelımelık 1 makalenın cevirisi için ne kadar süre veriyorsun ve verceğin rakamı sole çunku burdakı teklifleri beğenmiyorsun

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300-400 kelimelik bir makaleyi 2 günde teslim etmek şartı ile 7 YTL ücret karşılığında çevirebilirim.İlgilenirseniz.

crazy89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,
300-400 kelimelik ingilizce makaleleri türkçeye çevirebilecek eleman aranıyor.
Çevirinin belli bir konu sınırı yok, oldukça esnek.
makale başı ücretinizi ve bu tarz işleri daha önce yapıp yapmadığınızı buraya veya pm olarak yazınız.
teşekkürler.

merhaba

konu ile ilgili yaptığım işlerim ve ve gayet uygun fiyat vereceğimi garanti ediyorum yalnız üyelikte özel mesaj kullanmadığımdan dolayı bana ulaşmanızı rica ediyorum teşekkürler

crazy_emin89 [at] hotmail [dot] com

olumlu olumsuz cevabınızı bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi