İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzun zamandır domain almıyordum :) ##Süper Jenerik ## + 18

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
az önce sonuçlanan ihalede domain bana kaldı ve ödemeyi yaptım

.Net uzantısıda bana ait.

Herhangi bi sorun olur diye başlığa +18 yazdım.

domain.jpg

Domain 5 Temmuzda panelimde olacaktır.
2000 kayıtlıdır.

Değerli yorumlarınızı alabilir miyim?++

.net'in sloganı var da .com'a ne gider acaba

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
süper domain.ne denirki 2000 kayıtlı olması da çok iyi olmus

kaça maal oldu :gül:

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
hayırlı olsun yakından takip ettiğim bir ihale oldu. son günlerin trendi olduğu üzere bir ara forumda duyurayım çarşı karışsın ben de bakar bakar keyiflenirim dedim ama diğer tarafta banlıydım burada da çok alıcı yok zaten. :)

oluşan son fiyatı göremesem de (115 halini gördüm yanlış hatırlamıyorsam) klas bir domain ve verdiklerinin karşılığını sana geri getirecektir. hayırlı olsun

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
hayırlı olsun yakından takip ettiğim bir ihale oldu. son günlerin trendi olduğu üzere bir ara forumda duyurayım çarşı karışsın ben de bakar bakar keyiflenirim dedim ama diğer tarafta banlıydım burada da çok alıcı yok zaten. :)

oluşan son fiyatı göremesem de (115 halini gördüm yanlış hatırlamıyorsam) klas bir domain ve verdiklerinin karşılığını sana geri getirecektir. hayırlı olsun

aman hocam karışmasın çarşı falan :D son güne kadar bendeydi son gün 2 3 kişi daha katılmış :) 115 hali ile aldım hocam :)

süper domain.ne denirki 2000 kayıtlı olması da çok iyi olmus

kaça maal oldu :gül:

toplamda 2xx Tl gibi bi rakama geldi hocam :)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
aman hocam karışmasın çarşı falan :D son güne kadar bendeydi son gün 2 3 kişi daha katılmış :)

olur mu öyle ne keyfi kalır? zaten girmeyeceğim bir ihaleyi duyurup 100'lük domaini 400'e fırlatmanın keyfine ben de varmak istiyorum... :p

senin bu domain 2-3 gün önceden teklifler aldığı için ilk 500'de görünüyordu ben de orada farkettim, belki de senin dezavantajın da o oldu. araştırmayan, benim gibi tesadüfen farkeden ilgisiz insanların görüş menziline girdi domain... açık artırmaların en büyük handikapı bu zaten, alakasız alıcıların doluşması...

herneyse... tekrar hayırlı olsun diyeyim.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
olur mu öyle ne keyfi kalır? zaten girmeyeceğim bir ihaleyi duyurup 100'lük domaini 400'e fırlatmanın keyfine ben de varmak istiyorum... :p

senin bu domain 2-3 gün önceden teklifler aldığı için ilk 500'de görünüyordu ben de orada farkettim, belki de senin dezavantajın da o oldu. araştırmayan, benim gibi tesadüfen farkeden ilgisiz insanların görüş menziline girdi domain... açık artırmaların en büyük handikapı bu zaten, alakasız alıcıların doluşması...

herneyse... tekrar hayırlı olsun diyeyim.

aynen mail geldi bana da godaddy'den teklif verdim hemen ama sonrasında baya artış olmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5