İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

V3 | Uğraş Vermeden Sınırsız Arkadaş Kasan Bot istermisiniz?

Organik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
btut4.jpg

NOT: Vps ile alacaksanız paypal şart.
Detaylı Bilgi ( PM istemeyiniz ): Arkadaş kasma sayfalarında gezer. Durumları beğenir. Post atar ve arkadaş kasar. Size tanıdık geldi değilmi? Bir aralar forumlarda buna benzer yöntem dolaşıyordu imacrosla durum beğenip kolayca kasıyordu herkes arkadaşını. Ancak 1 durumu 80 kişi beğendiği için arkadaşlık isteği gelmiyordu. Yöntem patlayınca durumu beğenen sayısı 0 oldu ancak aktiflik devam etti. Bende bu yöntemi yeniden uyarladım tıpatıp aynısı olmasada işleyiş aynı. Oto post atıyor durum beğeniyor. Kişiler ekliyorlar siz isterseniz kabul ediyor isterseniz etmiyor abone yapıyorsunuz. Bu kişilerin aktifliğini bilmeyen yoktur. Profilinize abone çektirdiniz diyelim 10bin bir durum paylaşın kaç kişi beğeniyor? Taş çatlasa 2 kişi. Bununla sadece diyorum sadece 100 arkadaş kasın bir durum paylaşın ve gelen durum beğenisini yorumları görün.
Sayfalar için: Profili açıp kastıktan sonra ismini sayfa isminiz yapıyorsunuz. Bir kaç gün bekleyip sayfanızla birleştiriyorsunuz. (Dublicate)
5 Günlük Garanti Belgesi Profiliniz Kapanırsa Para İade ( Bizim yöntemimiz yüzünden, Profile abone v.s çektirilmemiş olması gerekir Paypal )

iletişim: [email protected]
eski versiyonlardan referanslar:
HTML:
Alıntı:
Xlnzr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mükemmel bir şekilde çalışıyor, 1 saatte yüzden fazla abone kazandım . Screenshot alıp yollacağım.
HTML:
Alıntı:
GCnocqed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kurulum yapıldı
arkadaş hızlı ve deneyimli
teşekkür ediyorum
HTML:
Alıntı:
Salihweb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Satın alındı teşekkürler
HTML:
Alıntı:
Crowley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Satın alındı.
HTML:
Alıntı:
ByMaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
makro satın alındı
HTML:
Alıntı:
saglamkazanc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar macroyu kurup denedim şu anda sorunsuz çalışıyor epeyde tekrarlama yaptı. Çalışma hızında ve kasmada sıkıntı yok. Arkadaşa teşekkür ediyorum
HTML:
Alıntı:
Mute_Monarch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaş referans verdi. gerçekten çok uğraştı ilgisi için teşekkür ederim. şuan sorunsuz çalışıyor program
-

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5