VakıfBank’tan yeni yıl ihtiyaçlarına özel kredi

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
VakıfBank’tan yeni yıl ihtiyaçlarına özel kredi

VakıfBank, 10.000.-TL için masrafsız, aylık 375 TL taksitlerle, müşterilerinin 50 bin TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak “Yeni Yıl Kredisi” kampanyasını başlattı.


VakıfBank, 2016 yılına girerken de müşterilerine nakit sıkıntısı yaşatmıyor ve gelenekselleşen “Yeni Yıl Kredisi” kampanyasıyla her bütçeye uygun koşullarda 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor.

Kamu ve özel sektör çalışanları ile emekliler başta olmak üzere VakıfBank’ın tüm bireysel müşterilerine yönelik kampanya ile tüm ihtiyaçlar 36 ay vadeye kadar esnek ödeme koşullarıyla karşılanabiliyor.

Uygun faizleriyle kullanıcılarına avantaj sağlayan krediden yararlananlar, geri ödeme konusunda da esnekliğe sahip. Aylık eşit ya da artan taksitli ödeme seçenekleri sayesinde VakıfBank müşterileri koşullarına en uygun şekilde geri ödemelerini yapabiliyor.

Kefilsiz, formalitesiz ve hızlı bir şekilde sunulan Yeni Yıl Kredisi için şubelerin yanı sıra internet bankacılığı ve cep telefonu üzerinden de başvurma imkanı bulunuyor. SMS aracılığıyla başvurmak için YENIYIL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını yazmak ve 5724’e göndermek yeterli.

VakıfBank “Yeni Yıl Kredisi” hakkında detaylı bilgiye, en yakın VakıfBank şubesinden veya www.vakifbank.com.tr adresinden ulaşılabilir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst