İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vakıfbank ve işbankası sanal kartları hakkında (acil)

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün hem vakıfbankın hem de işbankasının internet şubesini açtırdım ama ikisinin menüsünde de sanal kart çıkarma yeri göremedim. Nasıl çıkartabilirim şu kartı biraz acil cevap gelirse iyi olur çok ihtiyacım var bu karta :(

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüh ya şimdi paypala para gelcek daha paypal hesabı açamadım:(Bi de bunun için gidip 1 saat önce işbankasından hesap açtırmıştım. HSBC'den hemen çıkarabilirmiyim sanal kart yarın gidiyimde bi hsbc hesap açtırıyım.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti sanal kartım var da onun kart numarasıyla paypal accountum vardı ama bi-iki problem oldu hesaba giremiyorum Yeni bir paypal hesabı açmam lazım şimdi

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda paypal kullanan kişiler var bence onlardan birisinden kullan , tabi ki bir seferliğine kullanacaksan , hep kullanacağım diyorsan hsbc yada garanti her zaman idealdir..

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın hsbc den hesap açıp sanal kart çıkartırım. En kötü ihtimal de parked kullanmayan güvenilir birisiyle anlaşıp bir seferliğine paypalı onun hesabına göndertirim. Aynı paypala iki tane parkeddan ödeme gitmesi parked'ın hoşuna gitmeyebilir

kassarulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantiden bende çıkartamamıştım.
sonradan normal kredi kartı alınca. ona bağlı sanal kart çıkartabildim.
yani şuan 2 sanal kartım var.
1. hesaptan para yatırmak gerekiyor
2. normal kredikartımdan parayı çekiyor

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün çok bankaya gittim. sanal kartı olan Fortisi buldum hesap açtırdım internet şubesinni açtım ve öğrendim ki sanal kart kullanabilmek için ideal kart sahibi olmak gerekiyormuş yani bu da fos çıktı.

Şimdi bir isteğim var. Parked kullanmayan ve paypal hesabı olan birisinin paypalına parkeddan 1** li bi rakam gelcek onu alıp daha sonra bana gönderebilir mi? "PArked kullanmayan" dememdeki amaç parked, aynı paypala iki ödeme yapılmasına kıl olabilir diye düşünmemdi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5