VakıfBanklılar MilPlus’la uçuşa hazır

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
VakıfBanklılar MilPlus’la uçuşa hazır


VakıfBank, uygun koşullarda kolay seyahat imkanı sunan MilPlus ve MilPlus Platinum kartlarını müşterileriyle buluşturdu. Uçak bileti alırken üçe katlanan Worldpuanlar ile otobüs bileti almak, otel ve tur rezervasyonu yaptırmak da mümkün. Kart sahipleri aynı zamanda Güneş Sigorta güvencesiyle sınırsız sayıda ücretsiz yurt dışı seyahat sigortası yaptırma şansı da elde ediyor.

Müşterilerine “Halden Anlayan” çözümler sunan VakıfBank, daha avantajlı ve daha kolay seyahat imkanı sunan MilPlus ve MilPlus Platinum kartlarını hizmete sundu. MilPlus Platinum ve ya MilPlus kart verilmesi müşterilerin limitine göre değerlendirilecek olup, kampanya ve özelliklerde farklılık gösterecek. Sık seyahat eden ve seyahat etmeyi seven VakıfBank müşterileri, MilPlus ve MilPlus Platinum kartları ile yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, otobüs biletleri, otel ve tur rezervasyonlarında kullanmak üzere puan biriktirebiliyor. Biriken Worldpuanlar, uçak bileti alımlarında kullanıldığında MilPlus Platinum kart sahipleri için 3, MilPlus kart sahipleri için iki ile çarpılıyor. Anlaşmalı otobüs firmalarıyla seyahat eden ve anlaşmalı firmalardan yurt içi / yurt dışı otel ve tur rezervasyonu yapan kart sahipleri ise Worldpuanları’nın 2 katı değerinde hizmet alabiliyor.


Havalimanı ve tren garlarında konforlu bekleyiş
MilPlus kartın en önemli avantajlarından bir diğeri ise, yurt dışına çıkışlarda ihtiyaç duyulan seyahat sigortasının Güneş Sigorta güvencesiyle ücretsiz olarak sunulması. Sınırsız olarak bu hizmetten yararlanabilen VakıfBank müşterilerinin seyahat harcamalarını MilPlus kartları ile yapmaları ve 444 0 724’ü arayarak seyahat öncesinde taleplerini iletmeleri yeterli oluyor.


MilPlus Platinum kart sahipleri Sabiha Gökçen ve Esenboğa Havalimanlarında Lounge ve Ankara, Eskişehir ve Konya Hızlı Treni Garlarındaki CIP salonu hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyor, MilPlus kart sahipleri için ise Lounge hizmetinde yüzde 50 indirim avantajı sunuluyor.


Havalimanı vergileri Worldpuan’dan, puanlar yetmezse Avans VakıfBank’tan
Havalimanı vergilerini de Worldpuanları ile ödeyebilen VakıfBank müşterileri, uçak ve otobüs bileti almak ya da otel ve tur rezervasyonu yaptırmak için yeterli puana sahip olmadıklarında Avans Puan avantajından yararlanabiliyor. MilPlus Platinum kart sahipleri 1.800 TL, MilPlus kart sahipleri ise 900 TL’ye kadar Avans Puan kullanabiliyor. Avans Puanlar, bir yıl içerisinde yapılan alışverişlerden kazanılan Worldpuanlarla kapatılabiliyor.Yurt dışı alışverişlerde indirim ve 3 ay öteleme
Temassız özelliği ile 50 TL altındaki alışverişlerde şifresiz ve hızlı alışveriş imkanı sunan MilPlus Platinum ve MilPlus kart sahiplerinin yararlanabileceği diğer özel avantajlar şöyle:
o Yurt dışı indirim kampanyası: Kart sahipleri yurt dışında tek seferde yaptıkları her 100 dolar ve üzeri harcamada yüzde 5 indirim kazanıyor. Yurt dışı indirim kampanyasından yararlanmak için YURTDIŞI yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son altı hanesini SMS ile 6635’e göndermek yeterli.
o Yurt dışı öteleme kampanyası: Yurt dışında tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarda 3 aya kadar faizsiz ve ücretsiz öteleme yapılabiliyor.
o İndirimli araç kiralama: Anlaşmalı firmadan kiralanan araçlarda anında yüzde 25 indirim, yüzde 3 Worldpuan kazanma imkanı ve 5 taksit fırsatı sunuluyor.
o İndirimli deniz taksi: İstanbul içi taleplerde deniz taksi hizmetinde yüzde 10 indirim sağlanıyor.
o İndirimli çiçek gönderimi: İstanbul içinde anlaşmalı web sitelerinden gerçekleştirilecek çiçek veya meyve gönderimlerinde yüzde 20 indirim gerçekleştiriliyor.
o İndirimli kuru temizleme hizmeti: Anlaşmalı kuru temizleme firmasından hizmet alan kart sahipleri yüzde 25 indirimin yanı sıra, İstanbul’da kapıdan kapıya ücretsiz teslim fırsatından yararlanıyor.
Nasıl MilPlus sahibi olunur?
VakıfBank’ın seyahat kolaylığını benzersiz avantajlarla birleştiren MilPlus kartına sahip olmak isteyenlerin MILPLUS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazarak 5724’e göndermeleri, VakıfBank şubeleri ya da www.vakifkart.com.tr adresi aracılığıyla başvurmaları gerekiyor.
Anlaşmalı firmaları öğrenmek için: www.vakifkart.com.tr
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst