İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vakit ayırıp okumanızı rica ediyorum.

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıda okuyacaklarınız, sitemizin iletişim bölümü kullanılarak tarafımıza gönderilen bir elektronik postadır. Hiç okul okumadığı için Türkçesi yeterince zayıf. Telefonla arayıp ayrıntıları dinledim. Sizden ricam, aşağıdaki metni -sadece ilgili kişilere göndermeniz.

Yardım edecek birileri mutlaka vardır. Biz üzerimize düşen görevi önce burada, daha sonra da çevremizdeki kişilere ileterek yerine getireceğiz. Konunun hassasiyetini iyi kavrayan ve boş konuşmayan insanlar ilgilense yeterli.

Gönderi:

elif ölçen has just posted the message below via the contact form:

ben 42 yaşında bir anyim 12 yaşında bir kızım var doğuştan anmali
4 amalyat geçirdi 7yıldır böbrek yetmezliyi var 4yıl ilaç tedavisi gördö 3yıldır hemodiyalize giriyor nerjonik mesane oldığından nakil olmıyor ben internete okudum 7kişiye mesane yapay takıp onuları kurtarılmış bende çocuğumun kurtulmasını istiyorum madi durum iyi deyil şimdi renal diyalizde haftada3 kez diyalize giriyor çocuğum okula gitmiyor sürekli acı çekiyor neolur duyun sesimi şimdide kolunda tırmboz olmuş neyapacığımı şaşırdım ne olur bana yardım edin kalıcı kateter takmamımız gerekyor ama madi durumumuz iyi deyil 1ay dır bekliyoruz bana yardım edersiniz dünyanın en mutlu anesi olurum kızımın özel okula gitmesini çok istiyorum eşim 500 maşla çalışıyor 200 milyon kira veryorum toplam 3 tane çocuğum var geriye 300 miliyon kalıyor neyimiz vardı 13 yıldır hasta olan çocuğuma harcadım artık hiç bir şey kalmadı şaşırdım ne yapacığımı size yazıyorım bana lütfen yardım edin ben okula hiç bir gün gitmemişim çocuğumn okla gitmesini istiyorum okula gitmmiş ama okumayı evde ablası abisi ona örti araşırın bunların hepsi doğru bu güne kadar hiç bir yere başvurmadım bunu bir arkdaşım bana süyledi bende size yazıyorum benim de yaşdıklarımdan piskolijim bozuldı sizden cevap bekliyorum
ev tlf.04122366962

Email address: [email protected]

Telefon görüşmemizden sonraki mail:
( ben, daha ayrıntılı anlatmasını istemiştim )

elif ölçen has just posted the message below via the contact form:

ben demin size yazan aneyim böbrek leri idirar yolun dakı pıroblemden idirari böbreklerine gidiyormuş böbreyini çürütmüş iki böbryide hiç 7 yıldır çalışmıyor onun için diyalize girmese komaya giriyor haftda 3 gün diyalize giriyor diyaliz onu yaşmasını sağlıyor yani anlayacağınız girmese alh korusun ölör inanın size bunu yazarken ağlıyorum çok duyglandım bu kadar çabuk ilglencyinizi düşnmemiştim sizin çocuğunuz varmı bilmiyorum alh varsa siz bağışlasın çocuklar yaşasın inşlah gamze yi kurtaran biri olur o nun yaşmasını çok istiyorum ona birşey olursa büyük konuşmyayım bende ölörüm

Email address: [email protected]

Not: Alıntıdır. Bu Yazı Kaan Özer tarafından Kendi Sitesinde yayınlanmıştır.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eğer doğruysa Allah yardımcısı olsun ülkemizde çok var bu tarz yardıma muhtaç insanlar, ben etrafımdakilere bakıyorum bu daha mantıklı geliyor, ama o yazı sanki kasti öyle yazılmış gibi geldi bana... Dikkatli olun sadece birşey yapacaksanız 412 diyarbakır daha bi dikkatli olunmalı...

E

elif ölçen

Misafir
ben diyarbakırdan hasta çocğun anesyim sizin yazdığınız yazıyı okdum çok üzüldüm ülkmizde bu tür insanlar çok oldğundan size hakveryorum ama zeki insan benim yazımı dikatle okumuşolsaydınız nekadar doğruoldğunu anlardı ben söyldyim heşyi doğru benim bu yazıyı size yazmadakı neden sizden hiç bir şey istmdyimi belirtmek tir ben kimseden para istemdim çocğumun hastalığını anlatım sizin yazdığınız bir cümleye çok şaşrdım beni tanmyorsunuz bu kadar ön yarğıyla yaklşmanıza ben belirtiyim gibi bu güne kadar hiç bir yere baş vurmadım artık içime tak etmişti dün diyarbakır valisine görştüm benim çocğumun herşeyi yaptırcağına söz verdi valimizin herşyi en iyisini yapcağına inanyorum insnlar hakında bukadar kötü düşnmeyin bir gün olur sizin hakınızda da sizin düşndüyünüz gibi düşnen olur bunu hiç untmayın bir gün olrsa aklınza benim süyldiklerim gelsin ben gerçekten okla hiç gitmedim

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben diyarbakırdan hasta çocğun anesyim sizin yazdığınız yazıyı okdum çok üzüldüm ülkmizde bu tür insanlar çok oldğundan size hakveryorum ama zeki insan benim yazımı dikatle okumuşolsaydınız nekadar doğruoldğunu anlardı ben söyldyim heşyi doğru benim bu yazıyı size yazmadakı neden sizden hiç bir şey istmdyimi belirtmek tir ben kimseden para istemdim çocğumun hastalığını anlatım sizin yazdığınız bir cümleye çok şaşrdım beni tanmyorsunuz bu kadar ön yarğıyla yaklşmanıza ben belirtiyim gibi bu güne kadar hiç bir yere baş vurmadım artık içime tak etmişti dün diyarbakır valisine görştüm benim çocğumun herşeyi yaptırcağına söz verdi valimizin herşyi en iyisini yapcağına inanyorum insnlar hakında bukadar kötü düşnmeyin bir gün olur sizin hakınızda da sizin düşndüyünüz gibi düşnen olur bunu hiç untmayın bir gün olrsa aklınza benim süyldiklerim gelsin ben gerçekten okla hiç gitmedim

Çok haklısınız Elif hanım. ALLAH yardımcınız olsun D.Bakır Valisi İnşallah Yardımcı olur size çocuğunuza çok çok geçmiş olsun.

O

onder

Misafir
bu insan okula gitmeden bilgisayar mı kullanıyor, ben anlamadım.

O

onder

Misafir
Bu kadar olur, bişey diyemiyorum, şimdi de forum kullanıyoruz.

http://www.tabut.net/lofiversion/index.php?t46074.html

Burada da yazısı var, lütfen dikkat.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5