İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VALID { PR 5 } 3+ yaşında => slashnburn.org

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
V A L I D P R 5

Domain adı: slashnburn [dot] org
Registry: enom
Yaşı: 3+ yıl ...
PR: 5

slashnburndf8.jpg

Tek Fiyat: $250

.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Kilitlenecek bi durum yokki arkadaşım. Domain adı yazılı, kayıtlı olduğu firma yazılı. Kayıt tarihi Domain yaşında yazılı, Fiyat yazılı Tek Fiyat açık arttıma olmaz zorunda değil. Valid PR5 bir domain ban durumu zaten olmaz ki varsa da ben bilmem zira dün aldım bugün satıyorum. Daha ne var kilitlenecek anlamış değilim.

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain satış şablonuna göre konu açmadığın için kilitlenir.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
domain satış şablonuna göre konu açmadığın için kilitlenir.

Ya ne çok bilen varmış arkadaşım burda böyle.

İşiniz konuları dolaşıp şablon incelemesi mi yapmak sizin. Buranın Moderatörü var arkadaşlar bakıyor zaten uygun bulmadığını kilitler. Konu şablona uymadığından değilde sizin bu abuk subuk uyarı mesajlarınızdan ve dolayısyla BALTALAMANIZDAN dolayı kilitlenecek.

BU KONU KAPANMIŞTIR, DOMAİN SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR. KONU AÇTIĞIMIZA AÇACAĞIMIZA İNSANI PİŞMAN EDİYORSUNUZ BU NE YAA !

Daha da bu kapanmıştır dediğim konuya da yorum yazarsanız artık ne diyim ben size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi