İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Var olan ama kullanamadığım adsense hesabım :)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Bir gmail adresime kayıtlı bir adsense hesabım var fakat bu hesabıma ulaşamıyorum hem o mailin şifresi hemde ona bağlı olan mail şifrelerini unuttuğumdan giremiyorum :)

Yeni bir hesap açtığımda zaten bir hesabınız var eğer hesabınız çalındıysa bu formu doldurun diyor. Formu dolduruyorum yolluyorum fakat bazı bilgiler aklıma gelmiyor örneğin hesabınızı en son ne zaman kullandınız tarzından. Son hatırladığınız şifre vs.

Bunların hepsini doldurdum yolladım fakat hala doğrulayamadık diyorlar hesap gitti. :) Bu hesabı bloke edip yeni bir hesap açamazmıyız ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
gmail sorunu bende de var, bayadır giremiyorum şifreyi de biliyom ama maillerime bakmak için girdiğimde kayıt sayfasına yönlendiriyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
lanetlendim sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5