İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Varmı Beni Wordpress'den Kurtaracak

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hostgator %25 fakat makinalarının optimasyonu mükemmel şöyle ki;
Kendi makinamda 1 wordpress sitem makinayı kilitliyordu, ücretli apache ve mysql optimasyonu yaptırdım 2,3 kişiye olmadı, makinayı değiştirdim 4 çekirdeğe geçtim gene olmadı, bende siteyi gözden çıkardım, hostgatora attım orada sorunsuz ,%10 harcıyor ortalama :)

bu aciklama iyi olmus. bide hostagor referansli linkini koysaydinya olm:):)

X

Xman

Misafir
Hocam bunun için sağlam bit bütçe gerekiyor. :)

Bütçe sorunum yok, tabi fahiş fiyat talepleri olmazsa.

Ayrıca arkadaşlar şu an yaşadığım bir cpu yada ram sorunum yok, aynı anda 6k online gördü site bi sıkıntı yaşamadım, hosting firmamdan da memnunum uzun yıllardır çalışıyorum ve ayrılmayı düşünmüyorum. Benim hedefim ileriye yatırım yapmak bu site ile 5-10 belki 15 yıl daha devam etmek istiyorum o nedenle yol yakınken sağlam bir altyapıya geçiş yapmak istiyorum. Yoksa cache falan bunlar bi şekilde yapılır zaten.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bütçe sorunum yok, tabi fahiş fiyat talepleri olmazsa.

Ayrıca arkadaşlar şu an yaşadığım bir cpu yada ram sorunum yok, aynı anda 6k online gördü site bi sıkıntı yaşamadım, hosting firmamdan da memnunum uzun yıllardır çalışıyorum ve ayrılmayı düşünmüyorum. Benim hedefim ileriye yatırım yapmak bu site ile 5-10 belki 15 yıl daha devam etmek istiyorum o nedenle yol yakınken sağlam bir altyapıya geçiş yapmak istiyorum. Yoksa cache falan bunlar bi şekilde yapılır zaten.
ben yinede eklim. wordpress den baskasi yalan :)

X

Xman

Misafir
İstediğim şekilde düzenleyecek biri çıkmazsa el mahkum devam edeceğiz wordpress'e.

oguzweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
data life engine ile aynı seo bağlantısı ayarlayarak geçiş yapın sorun yaşamazsınız.
worpress cache yapsanzıda cpu harcar .

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
imzamda msn adresim var ekleyn yardımcı olayım hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5