İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Varmısın yokmusunda acun ılıcalı en sonunda 500 000 TL-yi verdi.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Varmısın yokmusun adlı programda acun ılıcalı en sonunda 500 000 TL-yi verdi. Uzun zamandır 500000 TL vermeye çalışan acun ılıcalı en sonunda şeytanın bacağını kırarak bir yarışmacıya 500 000 TL kazandırdı.

642270_3.gif

Show TV'de yayınlanan Var mısın Yok musun programında büyük ödül olan 500 bin TL'yi Ülkühan Yılmaz isimli yarışmacı kazandı. İlk günden bu yana yarışmada olan Ülkühan ikinci defa yarışmacı koltuğuna oturdu. Ülkühan İlk koltuğa oturduğunda 50 bin lira kazanmıştı. Ülkühan, 500 bin lirayı kazanan ilk yarışmacı oldu.
Son ikiye 500 bin TL ve 20 bin TL'lik kutularla kalan Yılmaz, Hamdi Bey'in 128 bin TL teklifine "hayır" diyerek kutusuna gitti. Yılmaz, ailesinin parayı alması konusunda tüm ısrarlarına rağmen "Hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum" diyerek kutusuna gitti ve 500 bin kazandı.

İSTANBUL -

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) sonunu izlemedim teklifi alır diye . Acunda para bol tabi futbol turnuvasını kazanana da 1 milyon verecekmiş. Biz 100 lira veren sponsor bulamıyoruz adam milyonlarca YTL dağıtıyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
o adam en fazla 10bin tl almıştır.
ayarlamışlardır birini işte...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kazandikları paralarıda hemen alamadıklarını belırtmışlerdı sallıyorlar baya herhalde:)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben %20 kesiliyor diye biliyordum muhasebeci bir tanıdığım neredeyse %30 kesinti yapılıyor demişti. Ne kadar doğru bilemiyorum

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kazanılan paralardan %8 kesiliyor ve 6 ay içinde ödeniyor.

Bu yarışmacı benim çok sevdiğim ve kazanmasını çok istediğim bir yarışmacıydı, kutusuna gitme kararı aldı ama kutusuna giden tüm yarışmacılar hayal kırıklığına uğramıştı bugüne kadar. O yüzden arkadaşları aslında hem istiyolardı hem de bi yandan çok da umutlu değillerdi. O kadar sevindim ki kazandığına gözlerim doldu.

Bir kaç kez ağır beyin ameliyatı geçiren Ülkühan yarışma esnasınad da tekrarladı :

"Böyle ağır ameliyatlar geçirdiğinizde, her seferinde artık bu son ve hayata gözlerimi yumacağım diye giriyorsunuz. Ben kendi hayatımla ilgili, geleceğimle ilgili planlar yapmaktan, umutlanmaktan vazgeçeli çok oldu. Çünkü daha olmam gereken ameliyatlar var ve ben kendime bir hayat kurup kimseyi üzmek istemiyorum. Tek istediğim şey; bana her zaman destek olan aileme, kardeşlerime ve küçük yeğenlerime, beni hatırlayacakları bir maddi rahatlık sağlamak"...

Parayı alacağı kesin, işin içince Acun varsa her projeye %100 inanılabilir. Önemli olan ve umduğum, çok istediğim şey; parayı aldığında aynen söylediği şeyleri yapabilmesi. Sağlığı, etrafı ve koşullar buna olanak verir de isteğini gerçekleştirir umarım.

Oradakiler de diyordu bence de bu parayı biri zaten alacaktı ve Ülkühan'ın alması çok iyi oldu.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Oradakiler de diyordu bence de bu parayı biri zaten alacaktı ve Ülkühan'ın alması çok iyi oldu.
Ben hala inanmıyorum paranın tamamını alacağını...
Herkesin bu şekilde düşünmesini sağlayacak birine çıkması bir tesadüf değil, bir ayarlamadır diye düşünüyorum!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben hala inanmıyorum paranın tamamını alacağını...
Herkesin bu şekilde düşünmesini sağlayacak birine çıkması bir tesadüf değil, bir ayarlamadır diye düşünüyorum!

Ordaki tüm yarışmacılar sevilen yarışmacılar ve "Şu kazansın, şu kaybetsin" diye kimse bir yorumda bulunmuyor. Yani Ülkühan halkın 500.000 almasını özellikle istediği bir yarışmacı değil, takip edenler bilirler ne demek istediğimi.
...

Aldıkları paranın yüzde 10'u kesiliyormuş. Yani Ülkühan'ın alacağı para 450.000 TL.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5